Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


»
Biele lesklé predsiene patria medzi najpredávanejšie

Biely lesklý nábytok zažíva svoj boom. Všetci chceme mať bielu lesklú kuchynskú linku, obývačku, konferenčný stolík či písací stolík, šatníkovú skriňu v spálni, či manželskú posteľ. Ponuka vešiakových stien v prevedení biely lak vysoký lesk takisto nie je chudobná. V našej ponuke nájdete pevné akciové predsieňové zostavy v prevedení biely lak vysoký lesk /high gloss/, ako aj sektorové predsiene, kde si sami môžete vybrať prvky, ktoré potrebujete.

Akciové pevné predsiene väčšinou obsahujú šatníkovú skriňu na vešanie, botník - komodu na topánky, zrkadlo a nástenný vešiakový panel.

Z našej ponuky vyberáme akciovú predsieňovú zostavu AVEO - predné plochy biely lesk, korpus predsiene je biely. Predsieň je akciový poľský výrobok.


V našej ponuke nájdete aj menšie predsieňové zostavy v prevedení biely lak vysoký lesk. Šikovná predsieňová zostava DERBY vhodná do malých chodieb v bytoch, či domoch.

Predsieň DERBY je sektorová. V ponuke sú takéto pevné vešiakové zostavy ako aj jednotlivé prvky, ktoré je možné zakúpiť aj jednotlivo. Preklik na predsieň DERBY do eshopu - https://www.sedacky-pohovky.sk/VESIAKOVA-STENA-DERBY-c32_2_2.htm

Predsieň AVEO a DERBY sú skladom, dodacia lehota je 1 týždeň.

V našej ponuke nájdete aj exkluzívnu bielu lesklú vešiakovú stenu aj s LED osvetlením. Predsieň dovážame z Nemecka - je len na objednávku. Dodacia lehota je 6-8 týždňov.

 

Bielou nič nepokazíte, biela je večná. Bielu predsieň doplníte farebnými stenami, kobercom, farebným tienidlom na osvetlenie, či inými chodbovými doplnkami.

Tak čo, presvedčili sme Vás? Alebo stavíte radšej na predsieň v klasických dekoroch dreva - buk, jelša, wenge, orech, dub sonoma, dub sonoma truflova. Alebo stavíte na exkluzívnejšie prevedenie - dekor betón?

MGMzYzJmYz