Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


»
Biely kancelársky nábytok

Biely kancelársky nábytok nájdete takisto v širokej ponuke eshopu s nábytkom www.sedacky-pohovky.sk

V našej ponuke máme biely kancelársky nábytok BEK a takisto biely lesklý sektorový kancelársky nábytok SYDNEY.

Kancelársky nábytok BEK vhodný do kancelárie, pracovne, školskej učebne, zasadacej miestnosti, ordinácie, či ambulancie. Sektorový kancelársky nábytok BEK je v ponuke v bielom prevedení. Kancelársky sektor je vyhotovený z laminovanej DTD. Kancelársky nábytok BEK má ABS hrany.
Sektor BEK ponúka tieto prvky: policová skriňa, skrinka, vysoký policový regál, písací počítačový stôl, kontajner na kolieskach.
Nemecký výrobok!
Praktický, akciový nábytok je skladom - dodacia lehota je 1 týždeň.

 

Kancelársky nábytok SYDNEY - exkluzívny a luxusný sektorový kancelársky nábytok v prevedení biely lak vysoký lesk. Kvalitný kancelársky sektor je len na objednávku, dodacia lehota je 6-8 týždňov.
Biely lesklý nábytok do kancelárie, či domácej pracovne ponúka dostatok prvkov na vytvorenie funkčnej a praktickej kancelárie. Tento nábytok je vhodný nielen do bytu, či domu, ale aj do kancelárie, ambulancie, ordinácie.
V našej ponuke nájdete aj predsieň a obývačku SYDNEY. Ak si chcete obývačku zariadiť v prevedení biely lak vysoký lesk, sektor SYDNEY je na to ideálny, nakoľko má vo svojej ponuke prvky aj do obývačky a aj do domácej kancelárie.
Nemecký výrobok!

 

Eshop s nábytkom aj na splátky. DOPRAVA ZDARMA!

V ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk nájdete aj lacné akciové kancelárske zostavy, ako aj iný sektorový kancelársky nábytok v rôznych farebných prevedeniach, kancelárske otočné stoličky a aj stohovateľné konferenčné stoličky ISO.

MWYwNz