Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


»
Sedačky, pohovky, rozkladacie kreslá, polohovacie relaxačné kreslá SKLADOM

Internetový obchod www.sedacky-pohovky.sk má vo svojej ponuke sedačky - rohové, v tvare písmena U, 321, 311, kožené aj skladom. Rozkladacie pohovky s úložným priestorom vhodné aj na každodenné spanie - tiež ponúka aj tie, ktoré sú skladom, ihneď k odberu u výrobcov na sklade. Relaxačné kreslá, rozkladacie kreslá, rozkladacie taburetky sú tiež skladom v určitých farebných prevedeniach. Sedačky a pohovky z našej ponuky sú od kvalitných slovenských, českých, poľských a hlavne nemeckých výrobcov.

Eshop www.sedacky-pohovky.sk vsádza na kvalitu. V našom eshope nájdete len kvalitné výrobky.

Doprava od nás je vždy zadarmo. Tovar, ktorý je skladom, Vám vieme doručiť do 3-5 dní.

Špecializujeme sa hlavne na tovar, ktorý je skladom, aby sme vedeli uspokojiť zákazníkov, ktorí potrebujú tovar ihneď. Našou výhodou je doprava zadarmo.

Naše sedačky, sedacie súpravy, pohovky, polohovacie a relaxačné kreslá, rozkladacie taburetky, výklopné váľandy, kvalitné slovenské manželské postele sú kvalitné, pohodlné. S našimi produktmi budete určite spokojní.

Tovar ponúkame aj na splátky, cez splátkovú spoločnosť Quatro.

Pohovky, sedačky sú skladom v určitých farebných prevedeniach. Tovar Vám vieme dodať aj vo Vami určený deň.

Tovar, ktorý je len na objednávku, má dodaciu lehotu 4-6 týždňov. Ak potrebujete tovar ihneď, zavolajte nám, ponúkneme Vám alternatívy, ktoré sú skladom a ktoré Vám vieme rýchlo dodať.

 

 V krátkom čase vieme dodať tovar aj do reštauračných zariadení, zariadení poskytujúcich kadernícke alebo kozmetické služby, do ubytovní, internátov, hotelov, penziónov, do firemných hál a kancelárii.

YjBhNjQwNj