Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


»
ESHOP rozkladacie pohovky s úložným priestorom aj na každodenné spanie

Ak hľadáte novú pohovku do izby, slúžiacu buď na príležitostné alebo na každodenné spanie, pomôžeme Vám pri jej výbere. Eshop www.sedacky-pohovky.sk Vám všetky pohovky z našej ponuky po celom Slovensku dovezie ZDARMA! Pohovky, ktoré sú SKLADOM Vám vieme dopraviť do 7 dní! Vyberajte v pohodlí Vášho domova.

www.sedacky-pohovky.sk - eshop so sedačkami, sedacími súpravami, pohovkami, rozkladacími a rozťahovacími kreslami, polohovacími a relaxačnými, masážnymi kreslami, leňoškami a ležadlami do interiéru. DOPRAVA ZDARMA po celom Slovensku!

Pohovky nájdu svoje miesta v detských izbách, obývačkách, pracovniach či hostovských izbách. Svoje úlohu však plnia nielen v domácnostiach ale aj v ubytovacích zariadeniach, v ubytovniach, na chatách či v penziónoch.

Pohovka slúži počas dňa na sedenia a počas noci na spanie. Pohovka sa dá využiť na spanie, aj keď je v nerozloženom stave. Ak však chceme pohovku každý deň rozťahovať, pohovka by mala mať pomocný mechanizmus automat. Tento mechanizmus uľahčuje každodenné rozkladanie pohovky. Roztiahnutím pohovky vzniká široká spacia plocha. Spacia plocha býva rôzna - 140x200, 150x195 cm... Na trhu sú však aj pohovky so šírkou spacej plochy ako u manželskej postele a to až 160x200 cm. Pri kúpe pohovky by sme mali poznať šírku spacej plochy po rozložení, nakoľko sú pohovky s dĺžkou spacej plochy len 185 cm, to sú pohovky určené pre deti, nie pre dospelých ľudí. Cena takýchto pohoviek býva podstatne nižšia.

Pohovky majú praktický úložný priestor, ktorú slúži na odkladanie perín a vankúšov a iného posteľného prádla.

Niektoré pohovky sú na kovových či drevených nožičkách. Pohovky bývajú doplnené o veľké operadlové vankúše a niekedy aj o dva menšie podrúčkové vankúše.

Pohovka vhodná na každodenné spanie - pohovka TORENS - pomocný mechanizmus automat, spacia plocha 150x200 cm, celá širka spacej plochy je v poťahovej látke (na rozdiel od pohovky bobby, kde je operadlová časť po sklopení potiahnutá v ekokoži, čo niektorým zákazníkom prekáža).

 

 

 

YjRhNG