Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


»
Výhody nakupovania sedacích súprav, sedačiek, pohoviek, polohovacích kresiel cez internet prostredníctvom e-shopu s nábytkom

Internetový obchod so sedacími súpravami alebo e-shop - online obchod je obchod na internete so sedačkami. Opakom internetového obchodu je kamenný obchod, t. j. klasický obchod s nábytkom.

Najväčšou výhodou internetových obchodov sú nižšie ceny sedacích súprav, ako v kamenných obchodoch. Zákazník si môže v pohodlí svojho domova vyberať zo širokej ponuky rôznych internetových obchodov sedačku, pohovku, kreslo, ktoré hľadá a ktoré vyhovuje jeho predstavám. Zákazník šetrí svoj čas aj náklady na cestovanie, dopravu do kamenného obchodu.

Ponuka internetových obchodov je skutočne veľmi široká. Zákazník môže online nakupovať 24 hodín denne. Väčšina internetových obchodov ponúka zákazníkom dopravu sedačiek, pohoviek po celom Slovensku úplne zadarmo.

Najväčšou nevýhodou internetových obchodov je, že tovar zákazník nemôže vidieť naživo. Kamenné obchody ale disponujú určitou výstavnou plochou, na ktorú nie je možné vystaviť všetok tovar, ktorý ponúkajú a sedacie súpravy zaberajú dosť značnú časť výstavnej plochy v kamenných obchodoch.

Je len na Vás, či si svoju sedaciu súpravu, pohovku, či polohovacie relaxačné kreslo zaobstaráte cez e-shop alebo cez kamennú predajňu. Niekto má rád osobný kontakt s predajcom, iní uprednostňujú nákup z domu. Informácie o tovare od predávajúceho, t.j. eshopu získavajú cez telefonický rozhovor.

www.sedacky-pohovky.sk - DOPRAVA ZDARMA po celom Slovensku, tovar skladom doručíme do 5 dní.

OGUyZTJlYT