Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


Úvod » KANCELÁRSKY NÁBYTOK » JOHAN DUB SONOMA+BIELA

Akciová kancelárska zostava JOHAN prevedenie dub sonoma + biela, sektorový kancelársky nábytok skladom, kancelársky sektor - doprava zdarma

Kancelársky nábytok JOHAN je veľmi obľúbeným kancelárskym sektorovým nábytkom. Akciová kancelárska zostava JOHAN DUB SONOMA + BIELA je vždy SKLADOM - dodanie do 1 týždňa. Kancelársky sektor ponúka prvky ako: písací a zasadací stôl, počítačový stôl, zásuvkový kontajner pod stôl uzamkýnateľný, kontajner so zámkom, rohový element, policový regál vysoký aj nízky, rohový regál, policovú skriňu a skrinku. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


JOHAN 13 2-dverová skrinka dub sonoma/biela
 

naša cena 64,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


JOHAN 03 policový regál nízky dub sonoma
 

naša cena 43,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


JOHAN 04 policový regál vysoký dub sonoma
 

naša cena 59,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


JOHAN 09 rohový policový regál dub sonoma
 

naša cena 114,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


JOHAN 05 policová skriňa dub sonoma/biela
 

naša cena 83,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


JOHAN 02 PC stôl dub sonoma
 

naša cena 49,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


JOHAN 01 písací stôl dub sonoma
 

naša cena 56,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA




DOPRAVA ZDARMA


JOHAN 06 PC stôl roh - rohový element dub sonoma
 

naša cena 27,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA

Sektorový kancelársky nábytok JOHAN v prevedení dub sonoma + biela ponúka akciovú kancelársku zostavu, ako aj písacie a zasadacie stoly, kancelárske skrinky a policové regále, zásuvkové kontajnery aj na kolieskach so zámkom. Lacný akciový kancelársky sektor je skladom. Rýchlo a lacno dokáže zákazník zariadiť svoju novú kanceláriu, pracovňu, zasadačku, učebňu a iný administratívny a kancelársky priestor. Akciové kancelárske zostavy JOHAN sú najpredávanejšie. Moderný a kvalitný, ako aj lacný akciový nábytok, sedačky, pohovky, obývačky, spálne, predsiene aj na splátky.
Eshop www.sedacky-pohovky.sk - nábytok, sedacie súpravy, pohovky, obývacie steny, komody, vitríny, konferenčné a televízne stolíky aj s LED osvetlením, spálne, manželské postele, šatníkové skrine, nočné stolíky, vešiakové steny, botníky, rohové lavice do kuchyne, relaxačné polohovateľné kreslá, leňošky, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, akciové jedálenské sety, záhradný ratanový nábytok, sedacie vaky, hojdacie a závesné kreslá, toaletné stolíky, detské a študentské izby, výklopné váľandy, sektorový kancelársky nábytok, akciové kancelárske zostavy, klubové kreslá, kancelárske otočné kreslá, stohovateľné stoličky Iso. Nábytok aj vo vidieckom provensálskom štýle aj z masívneho dreva. Moderný a kvalitný nábytok, ako aj lacný akciový, ktorý je skladom.

ZDYwZ