Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


Úvod » KOŽENÉ SEDACIE SÚPRAVY

Kožené sedacie súpravy, kožené rohové rozkladacie sedačky s úložným priestorom, pravá koža biela, čierna, hnedá, krémová...

Kožené sedacie súpravy sa pýšia luxusným vzhľadom, majú dlhšiu životnosť ako látkové sedacie súpravy. Kožené sedačky sú omnoho drahšie ako látkové sedacie súpravy alebo sedacie súpravy z ekokože, koženky. V našej ponuke nájdete kožené rohové rozkladacie sedacie súpravy, kožené sedačky 3+2+1, 3+1+1 aj kožené sedačky v tvare U. Kvalitné, moderné, štýlové, exkluzívne, luxusné či klasické, pohodlné kožené sedačky od eshopu www.sedacky-pohovky.sk. Niektoré sedačky majú aj polohovateľné opierky hlavy, polohovacie záhlavníky pre pohodlné sedenie. Niektoré sedačky sú aj skladom, dodacia lehota je 1 týždeň. Sedačky aj na splátky. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Kožená rohová sedacia súprava DANILO koža Pampas Dunkel Braun
bežná cena 1 450,00 €

naša cena 1 379,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Rohová kožená sedačka REJAL
 

naša cena 1 420,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Kožená sedačka VARAVO koža Yak M6901 white biela
 

naša cena 1 499,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Kožená sedacia súprava SAMMY U
 

naša cena 2 350,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Sedacia súprava LIBERA koža Pampas Amber M9030
 

naša cena 1 529,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA

Koža je jedinečný prírodný materiál. Nepôsobí na ňu dobre vysoká teplota. Kožené sedacie súpravy sa nedoporučuje mať v blízkosti tepelného zariadenia. Suchý vzduch a priame silné slnečné žiarenie tiež škodí každej koženej sedačke. Koža potom stráca svoju mäkkosť a pružnosť. Dnes sú v ponuke rôzne farebné prevedenia kože. Nábytok očalúnený kožou pôsobí luxusne a exkluzívne. Je najvhodnejším materiálom do domácnosti, kde je alergik. Prach sa nedostáva do jej vnútornej štruktúry ako pri iných textíliách. Kožené sedacie súpravy pri správnom ošetrovaní majú veľmi dlhú životnosť.

OWU1MmU