E-shop


»
AKCIOVÉ LEŇOŠKY DO OBÝVAČKY

Ak už máte zariadenú obývačku a prišli ste na to, že sedačka alebo pohovka, ktorú máte, neponúka dostatok miesta na sedenie a leňošenie, máme pre Vás tip. Samozrejme, ak máte ešte dostatok voľného miesta vo Vašej obývačke.

Taká leňoška alebo kreslo s podnožkou je tým správnym a trendovým riešením. Akciové leňošky do obývačky sú v ponuke od rôznych výrobcov.

Akciové leňošky do obývačky sú skladom

Akciové leňošky do obývačky máme v ponuke v prevedeniach ako biela, čierna, krémová, červená alebo zelená ekokoža - leňoška HERA. Leňošky sú v ponuke aj v teraz najviac preferovanej kombinácii ekokoža/šenil - leňoška ZIZU. Toto relaxačné lehátko do interiéru samozrejme zaberie aj viac miesta, ako obyčajné kreslo. Ak však chcete kreslo s podnožkou, v tom prípade zaberú približne rovnaký priestor. Je len na Vás, čo hľadáte a čo uprednostňujete. Leňošenie v poloľahu alebo relax v sediacej polohe s vyloženými nohami.

Kreslá sú v ponuke v jednofarebných, ale aj vo vzorovaných farbách, napr. s potlačou novín. Súčasťou kresiel môže byť aj podnožka v tom istom farebnom prevedení. Kreslá sú v ponuke aj s vyššou výškou operadla.

Leňoška alebo kreslo s podnožkou vôbec nemusí byť v tom istom farebnom prevedení, ako naša sedačka či pohovka. Práve naopak. Čím je kontrast väčší, tým je to modernejšie. Ale nemusíte sa riadiť módnymi trendmi. Zadovážte si to, čo je Vám príjemnejšie.

Leňoška LONG v ponuke v bielej alebo čiernej ekokoži

Akciová leňoška LONG do obývačky v prevedení biela ekokoža

DOPRAVA ZDARMA!

Eshop www.sedacky-pohovky.sk - nábytok, sedacie súpravy, pohokvy, obývačky, spálne, šatníkové skrinke.

Akciový nábytok aj skladom

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

ZWU2MW