Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


»
Moderné pohovky na každodenné spanie

Eshop www.sedacky-pohovky.sk ponúka rozkladacie pohovky vhodné aj na každodenné spanie. V ponuke sú aj moderné, aj klasické pohovky určené na príležitostné alebo aj na každodenné spanie.

Moderné rozkladacie pohovky s úložným priestorom majú molitanové /PUR pena/ alebo pružinové sedenie. Spacia plocha u pohoviek určených hlavne na každodenné spanie je približne 150x195 až 160x200 cm.Pohovky sú od rôznych výrobcov: slovenských, českých, poľských aj nemeckých. Lacné akciové pohovky sú hlavne poľské, nie je to však pravidlo.

Moderné, kvalitné rozťahovacie pohovky sú v ponuke v látke, látkové ako aj z ekokože, či koženky. Koženkové pohovky sú ľahšie a praktickejšie na údržbu. Medzi najpredávanejšie pohovky patria pohovky v kombinácii koženka / ekokoža + látka napr. šenil, nubuk, altara.

Pohovky sú určené do detských a študentských izbie, pre deti a študentov. Kvalitné pohovky z našej ponuky sú určené aj do penziónov, na chaty, do ubytovacích zariadení.

Eshop www.sedacky-pohovky.sk ponúka aj sedačky - rohové v tvare písmena L, v tvare písmena U, ako aj rozkladacie kreslá a rozťahovacie taburetky.

Všetky pohovky nájdete v našej ponuke. Prezrite si našu aktuálnu ponuku pohoviek, určite si vyberiete.

Nábytok, sedačky, pohovky, obývacie steny, spálne, skrine, predsiene, váľandy... aj na splátky.

DOVOZ PO CELOM SLOVENSKU ZDARMA!

NjIxMD