Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


»
Moderné rozkladacie pohovky na každodenné spanie aj s LED osvetlením

Obývačky s LED osvetlením, sedačky s LED osvetlením, predsiene a aj pohovky s osvetlením. To sú najnovšie trendy. Dokonca výrobcovia ponúkajú aj konferenčné a televízne stolíky, či váľandy a manželské postele s LED podsvietením.

V ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk nájdete aj klasické rozkladacie pohovky s úložným priestorom, určené aj na každodenné spanie. Modernejšie pohovky majú buď chrómové nohy alebo sú v ponuke v kombinácii ekokoža + látka. Moderné rozkladacie pohovky bývajú aj v najpredávanejších farbách - napr. sivá a tyrkysová. Tyrkysová momentálne vedie.

Moderné rozkladacie pohovky, či sedačky majú dokonca LED osvetlenie zabudované v spodnej sedacej časti.

Z našej ponuky vyberáme modernú pohovku EROS vhodnú na každodenné spanie.

 

Pohovka nepatrí k najlacnejším, už len preto, že je určená na každodenné spanie a má aj LED podsvietenie. Tým, že je určená na každodenné spanie, musí mať aj väčšie rozmery, t. j. viac použitého výrobného materiálu.

Pohovka EROS v kvalitnej poťahovej látke - matrix petrolejová

Moderné rozkladacie pohovky s LED osvettlením

Pohovka EROS v kvalitnej látke - matrix sivá

 

Sivé moderné rozkladacie pohovky

Moderná pohovka EROS má výrazné kontrastné šitie na sedacej aj operadlovej časti.


Pohovka EROS má rozmery šxvxh: 200x85x100 cm. Spacia plocha pohovky po roztiahnutí je 124x200 cm. Pohovka je vhodná aj pre vyšších ľudí, nakoľko je spacia plocha dlhá až 200 cm. Výška sedenia pohovky 44 cm. Na pohovke sa počas dňa aj komfortne sedí, aj vstáva sa z nej. U lacných akciových pohoviek je výška sedenia cca 38-40 cm. Hĺbka sedenia pohovky je 58 cm.

Pohovka je poľský výrobok.


Pohovka EROS býva skladom, dodacia lehota je 7-10 dní.

V našej ponuke nájdete aj slovenské moderné rozkladacie pohovky určené na každodenné spanie, ktorých šírka spacej plochy je až neuveriteľných 165 cm.

Eshop s nábytkom aj na splátky. V ponuke nájdete aj iné pohovky.

www.sedacky-pohovky.sk - sedačky, pohovky, obývačky, konferenčné a televízne stolíky, spálne, šatníkové skrine, manželské postele aj z ekokože, výklopné váľandy, rohové lavice, rozkladacie kreslá a taburetky, detské a študentské izby, predsiene, sektorový nábytok vo vidieckom provensálskom štýle aj z masívneho dreva, klubové kreslá, stohovateľné stoličky, akciové kancelárske zostavy, sektorový kancelársky nábytok.

V ponuke lacný akciový, ako aj drahší exkluzívnejší nábytok.

Slovenský, český, poľský, nemecký a taliansky nábytok - www.sedacky-pohovky.sk - DOPRAVA ZDARMA!


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

YzJiM