Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


»
Najlacnejšie akciové výklopné pružinové váľandy skladom

Najlacnejšie kvalitné slovenské výklopné pružinové váľandy v ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk - skladom, dodacia lehota je 7 dní.

Výklopná váľanda LENA


Slovenská pružinová výklopná váľanda s úložným priestorom je vždy skladom aj vo väčšom počte kusov - 5, 10, 20, 30... Doprava od eshopu www.sedacky-pohovky.sk - zdarma po celom Slovensku.

Váľanda je pužinová v ponuke je v akciovej  poťahovej látke mikrofáza. Váľanda je vhodná tak do domácnosti, ako aj do rôznych ubytovacích zariadení ako hotely, penzióny, na chaty...

Poťahová látka mikrofáza je postačujúca látka na váľandy a iný lôžkový nábytok. Štandartne sa váľandy vyrábajú len z tejto kvality látky. Dno postele je zo sololitu.
Rozmery váľandy šxhxv: 82x195x38 cm
Váľanda je v ponuke v modrej, zelenej, béžovej, hnedej, oranžovej látke.

Poťahové látky, v ktorých je váľanda skladom sa vždy menia, záleží od aktuálnej akciovej ponuky výrobcu.

 

V ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk nájdete aj kvalitnejšiu akciovú váľandu KAMASUTRU.

KAMASUTRA je kvalitné polohovacie lôžko s úložným priestorom. Táto slovenská akciová výklopná váľanda je vhodná aj na každodenné spanie. Výklopná váľanda má vysoký pružinový matrac uložený na lamelovom rošte.


Rozmery váľandy šxhxv: 90x200x50 cm
Rozmery váľandy naznačujú, že ide o komfortné spanie na tejto váľande. Výška spania je až 50 cm!

Posteľ je v ponuke v troch farebných kombináciách - béžová, červená, žltá, hnedá a modrá.

Pri výbere váľandy by ste mali dať pozor na rozmery, ktoré váľanda má. Niektoré majú dĺžku len 190 cm. U takýchto váľand je cena samozrejme podstatne nižšia.

V ponuke eshopu nájdete len slovenské a české váľandy. Poľské váľandy v našej ponuke nenájdete. Všetky váľandy z našej  ponuky vyrábajú len veľký výrobcovia, fabriky, kde nie je možné meniť požadované rozmery.

Pružinové alebo molitanové váľandy, polohovacie výklopné postele, jednolôžka s polohovaním a bočnými zástenkami takisto nájdete v našej ponuke. Aj váľandy so širšou šírkou spacej plochy: 110x200 cm, 120x200 cm alebo aj 140x200 cm.

Eshop s nábytkom aj na splátky.
DOPRAVA ZDARMA!

NDFjNTY