Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


Úvod » KANCELÁRSKY NÁBYTOK » OSCAR ČEREŠŇA AMERICKÁ

Sektorový kancelársky nábytok OSCAR, kancelársky sektor skladom, nábytok do kancelárie v prevedení čerešňa americká

Sektorový kancelársky nábytok Oscar je vhodný na zariadenie kancelárií, pracovní, študentských izieb, školských učební, zasadacích miestností. Kancelársky nábytok OSCAR je v ponuke v prevedení čerešňa americká, nožičky a úchytky imitácia matného chrómu. Kancelársky sektor OSCAR je vyrobený z kvalitného povrchovo upraveného materiálu DTD/MDF, hrúbka 18 mm. Kancelársky nábytok OSCAR je v ponuke v prevedení čerešňa americká. Nábytok OSCAR má kontajner na kolieskach s centrálnym uzamykaním, zásuvky sú na kovových koľajničkách. Lamelová hranovacia páska stolových dosiek a bočných častí je 18+18 mm. Prvky sú dodávané v demonte, sú skladom. Možnosť vyskladania zostavy podľa vlastných predstáv. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  OSCAR C08 nástenná polica čerešňa americká
 

naša cena 28,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


OSCAR T02 písací stôl čerešňa americká
 

naša cena 53,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


OSCAR T05 stôl rohový oblúkový
 

naša cena 63,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


OSCAR T01 písací stôl
 

naša cena 79,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


OSCAR T04 písací stôl 70
 

naša cena 73,00 €

skladom


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


OSCAR T03 zasadací stôl s oblúkom
 

naša cena 89,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


OSCAR C03 skrinka malá dole dvierková
 

naša cena 99,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


OSCAR C01 skrinka dole dvierková
 

naša cena 89,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


OSCAR C 04 skrinka nízka otvorená 3-dvierková
 

naša cena 96,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


OSCAR 4-zásuvková komoda čerešňa americká
 

naša cena 92,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


OSCAR 5-zásuvková komoda čerešňa americká
 

naša cena 89,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


OSCAR skriňa čerešňa americká
 

naša cena 164,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA

Kancelársky nábytok sa ponúka v pevných akciových zostavách, ako aj sektorový. Výhodou sektorového kancelárskeho nábytku je možnosť objednať len tie moduly, ktoré zákazník potrebuje. Kancelársky nábytok sa vyrába v rôznych farebných prevedeniach, napr. buk, jelša, čerešňa, orech, dub bardolino, dub sonoma, slivka, biela, graphite sivá, ale aj v prevedení biely lak vysoký lesk. Sektorový kancelársky nábytok OSCAR ponúka písacie a zasadacie stoly, počítačové stoly, policové a kombinované regále, uzamykateľné zásuvkové kontajnere na kolieskach, komody zásuvkové aj dvierkové. V kancelárii, pracovni, zasadačke, učebni, ordinácii, ambulancii, či iných kancelárskych a administratívnych priestoroch môžu byť aj stohovateľné konferenčné rokovacie stoličky. Lacný akciový kancelársky nábytok, kancelárske zostavy a komplety sú skladom. V ponuke aj moderný a kvalitný slovenský kancelársky nábytok, klubové konferenčné kreslá a 2-kreslá, stohovateľné rokovacie stoličky Iso, kancelárske otočné kreslá.
Eshop www.sedacky-pohovky.sk - nábytok, sedacie súpravy, pohovky, obývacie steny, komody, vitríny, konferenčné a televízne stolíky aj s LED osvetlením, spálne, manželské postele, šatníkové skrine, nočné stolíky, vešiakové steny, botníky, rohové lavice do kuchyne, relaxačné polohovateľné kreslá, leňošky, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, akciové jedálenské sety, záhradný ratanový nábytok, sedacie vaky, hojdacie a závesné kreslá, toaletné stolíky, detské a študentské izby, výklopné váľandy, sektorový kancelársky nábytok, akciové kancelárske zostavy, klubové kreslá, kancelárske otočné kreslá, stohovateľné stoličky Iso. Nábytok aj vo vidieckom provensálskom štýle aj z masívneho dreva. Moderný a kvalitný nábytok, ako aj lacný akciový, ktorý je skladom.

YjIzZjliZ