Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


Úvod » POLOHOVACIE KRESLÁ

Polohovacie kreslá

Relaxačné polohovacie kreslá do obývačky. Polohovateľné relaxačné kreslá plnia relaxačnú funkciu. Televízne kreslá s polohovaním, kreslá ušiaky s taburetkou, podnožkou. Niektoré relaxačné kreslá sú aj otočné. Relax kreslá sú v ponuke v látke - látkové, v ekokoži, koženke alebo pravej koži. Kožené kreslá sú len na objednávku. V ponuke máme aj elektrické masážne kreslá v bielej, čiernej, hnedej ekokoži. V ponuke aj kreslá s vyhrievaním, či vibrovaním. Kreslá sú pohodlné, moderné, aj klasické, exkluzívne a luxusné relaxačné kreslá aj z pravej kože. V  ponuke aj relaxačné kreslá pre seniorov pre lepšie vstávanie. Lacné akciové koženkové relaxačné kreslá do obývačky, kancelárie, pracovne sú aj skladom, dodanie do 7-10 dní.  DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

DOPRAVA ZDARMA


Masážne polohovacie kreslo ARTUŠ 2 čierna
 

naša cena 265,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


RUTH relaxačné kreslo čierna ekokoža
 

naša cena 319,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


Polohovateľné kreslo FOREST látka sivá
 

naša cena 209,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Polohovateľné kreslo FOREST látka čokoládová
 

naša cena 209,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Hojdacie kreslo ROGER biela  ekokoža + chróm
 

naša cena 259,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Hojdacie kreslo ROGER čierna ekokoža + chróm
 

naša cena 259,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


V ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk nájdete aj relaxačné polohovacie kreslá. Kreslá sú polohovateľné manuálne /tlakom chrbta/ alebo elektricky. Vyrábajú sa v rôznych látkach alebo v ekokoži, koženke, pravej koži. Cenovo dostupné sú látkové a koženkové kreslá. Kožené relaxačné polohovacie kreslá takisto nájdete v našej ponuke. Niektoré relaxačné kreslá majú výkloponé podnože, iné majú len podnožky, taburetky v tom istom farebnom prevedení. Relaxačné kreslá pre seniorov s funkciou Lift pre lepšie vstávanie sú veľmi obľúbené - vyrábajú sa látkové, aj z textilnej kože. Niektoré polohovacie kreslá navyše ponúkajú aj funkciu masáže, či vyhrievania, vibrovania. Relaxačné kreslá sú vhodné ako dary k významným životným jubileám alebo k pracovným úspechom. Exkluzívne a luxusné kožené polohovacie kreslá svoje miesto okrem obývačky, nájdu aj v kanceláriach a pracovniach. Relaxačné polohovacie kreslá slúžia v obývačke ako televízne kreslá.
Relaxačné polohovacie kreslá, ušiaky s taburetkou, televízne kreslá s elektrickým polohovaním, či masážne polohovateľné kreslá napr. aj pre seniorov Vám dopravíme zdarma po celom Slovensku. V ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk nájdete nielen moderné a kvalitné relaxačné kreslá, ale aj lacné akciové kreslá, ktoré sú skladom. Z našej širokej ponuky relaxačných polohovateľných kresiel si učite vyberiete také, aké Vám zapadne priamo do Vašej obývačky, či kancelárie. Štýlové, luxusné a exkluzívne kožené kreslá sú len na objednávku.

ZGY3NT