Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


Úvod » VÝKLOPNÉ VÁĽANDY » POLOHOVATEĽNÉ VÁĽANDY

Polohovateľné váľandy

V ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk nájdete aj polohovateľné výklopné váľandy na každodenné spanie s úložným priestorom. Váľandy majú polohovanie pod hlavou, niektoré aj pod nohami. Polohovateľné váľandy sú vhodné nielen do detských a študentských izieb, pre deti, študentov, ale aj pre dospelých a najmä pre seniorov. 

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Polohovacia výklopná váľanda RELAX PLUS posteľ s polohovaním
bežná cena 359,00 €

naša cena 335,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Výklopná váľanda AMAZONKA červená
bežná cena 289,00 €

naša cena 263,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Výklopná váľanda AMAZONKA modrá
 

naša cena 263,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Výklopná váľanda AMAZONKA hnedá
 

naša cena 263,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Akciová polohovateľná pružinová váľanda ELEY
 

naša cena 275,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Polohovacia pružinová váľanda KAMASUTRA RELAX
 

naša cena 249,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA

Výklopné váľandy plnia svoje funkcie v detských a študentských izbách, na chatách, v penziónoch, ubytovniach, ale aj v rôznych iných ubytovacích zariadeniach. Výklopné váľandy poskytujú aj praktický úložný priestor pod svojou spacou plochou. Váľandy bývajú čalúnené látkou, ekokožou, či koženkou. Moderné výklopné váľandy majú napr. aj LED osvetlenie v čele postele.

V ponuke eshopu nájdete aj polohovacie váľandy nielen pre seniorov, ale aj pre deti, študentov a dospelých na každodenné spanie. Polohovateľné váľandy sa polohujú pod hlavou, niektoré aj pod nohami. Záleží, ale vždy od typu váľandy. U polohovacích váľand sa váľanda vyklápa od nôh.

Spacia plocha váľand býva rôzna, lacné akciové váľandy majú rozmer spacej plochy len na úrovni cca 80x190 cm. Drahšie, exkluzívnejšie váľandy majú komfortnejšiu spaciu plochu a to až na úrovni cca 90x195 cm. V ponuke bývajú aj širšie váľandy so spacou plochou napr. 110x200, 120x200 cm alebo 140x200 cm.

Váľandy majú pružinový alebo molitanový matrac. Matrac z PUR peny býva u niektorých váľand uložený na lamelovom rošte.

Akciové výklopné váľandy s úložným priestorom na každodenné spanie sú aj skladom. V ponuke eshopu nájdete aj kvalitné slovenské a české výklopné váľandy a postele.

Eshop www.sedacky-pohovky.sk - nábytok, sedacie súpravy, pohovky, obývacie steny, komody, vitríny, konferenčné a televízne stolíky aj s LED osvetlením, spálne, manželské postele, šatníkové skrine, nočné stolíky, vešiakové steny, botníky, rohové lavice do kuchyne, relaxačné polohovateľné kreslá, leňošky, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, akciové jedálenské sety, záhradný ratanový nábytok, sedacie vaky, hojdacie a závesné ratanové kreslá a ratanové sedacie súpravy, toaletné stolíky, detské a študentské izby, poschodové postele, výklopné váľandy, sektorový kancelársky nábytok, akciové kancelárske zostavy, klubové kreslá, kancelárske otočné kreslá, stohovateľné stoličky Iso. Nábytok aj vo vidieckom provensálskom štýle, aj z masívneho dreva. Moderný a kvalitný nábytok, ako aj lacný akciový, ktorý je skladom.

N2I5Y2I4Z