Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


Úvod » KANCELÁRSKY NÁBYTOK » RIOMA GRAFIT + BIELA

Kancelársky nábytok RIOMA prevedenie grafit / biela, slovenský akciový sektor do kancelárie skladom

Kancelársky nábytok RIOMA, slovenský akciový sektor do kancelárie, ktorý je skladom, dodacia lehota je 10 dní. Tento moderný a kvalitný sektorový kancelársky nábytok je v ponuke v prevedení grafit / biela, je vhodný do kancelárie, pracovne, zasadačky, učebne, rokovacej miestnosti. Materiál nábytku RIOMA: laminovaná DTD hrúbky 22 mm. Nábytok má elegantné kovové úchytky. Kvalitný slovenský výrobok! Eshop s nábytkom www.sedacky-pohovky.sk - nábytok, sedačky, pohovky, obývačky, spálne, predsiene, výklopné váľandy, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá aj na splátky. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


RIOMA TYP 03 policový regál grafit
 

naša cena 99,00 €

DOPRAVA ZDARMA


RIOMA TYP 04 policový regál grafit
 

naša cena 77,00 €

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


RIOMA TYP 09 skriňa grafit/biela
 

naša cena 105,00 €

DOPRAVA ZDARMA


RIOMA TYP 10 skriňa grafit/biela
 

naša cena 89,00 €

DOPRAVA ZDARMA


RIOMA TYP 14 kontajner grafit/biela
 

naša cena 99,00 €

DOPRAVA ZDARMA


RIOMA TYP 11 písací stôl grafit
 

naša cena 79,00 €

DOPRAVA ZDARMA


RIOMA TYP 12 písací stôl grafit
 

naša cena 69,00 €

DOPRAVA ZDARMA


RIOMA TYP 13 rohový element grafit
 

naša cena 44,00 €

DOPRAVA ZDARMA

Kancelársky nábytok RIOMA je kvalitný akciový slovenský nábytok do kancelárie, pracovne, učebne, rokovacej miestnosti, či zasadačky. Akciový kancelársky sektor RIOMA je skladom, dodacia lehota je 7-10 dní. Moderný a kvalitný sektorový kancelársky nábytok je v ponuke v prevedení grafit / biela. Materiál nábytku RIOMA: laminovaná DTD hrúbky 22 mm. Nábytok má elegantné kovové úchytky. Kvalitný slovenský výrobok! Eshop s nábytkom www.sedacky-pohovky.sk ponúka nábytok, sedačky, pohovky, obývačky, spálne, predsiene, výklopné váľandy, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá aj na splátky. DOPRAVA ZDARMA!
Eshop www.sedacky-pohovky.sk - nábytok, sedacie súpravy, pohovky, obývacie steny, komody, vitríny, konferenčné a televízne stolíky aj s LED osvetlením, spálne, manželské postele, šatníkové skrine, nočné stolíky, vešiakové steny, botníky, rohové lavice do kuchyne, relaxačné polohovateľné kreslá, leňošky, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, akciové jedálenské sety, záhradný ratanový nábytok, sedacie vaky, hojdacie a závesné kreslá, toaletné stolíky, detské a študentské izby, výklopné váľandy, sektorový kancelársky nábytok, akciové kancelárske zostavy, klubové kreslá, kancelárske otočné kreslá, stohovateľné stoličky Iso. Nábytok aj vo vidieckom provensálskom štýle aj z masívneho dreva. Moderný a kvalitný nábytok, ako aj lacný akciový, ktorý je skladom.

YTQ5NTRh