Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


»
Polohovateľné kreslo nielen pre seniorov

Relaxačné kreslá poskytujú priestor pre dokonalý oddych. Relaxačné kreslá môžu byť typu ušiak s podnožkou, avšak môžu byť aj komfortnejšie, napr. aj s polohovaním. Polohovacie relaxačné kreslá mávajú výklopnú podnož a sklopné chrbtové operadlo. Podnož nemusí byť vždy len výklopná, v cene kresla býva aj podnožka - taburetka.

Kreslá bývajú polohovateľné byť mechanicky - tlakom vlastného chrbáta sediaceho alebo aj elektricky, pomocou diaľkového ovládania. V ponuke bývajú látkové polohovacie kreslá, ale aj kreslá z ekokože /koženky, textilnej kože/ a pravej hovädzej kože. Pri kúpe oddychového kresla by sme mali pozornosť venovať aj výške sedenia kresla. Čím vyššie, tým lepšie na vstávanie a sadanie.

Seniorom sa zle vstáva a sadá do akéhokoľvek kresla, či sedačky. Aby si aj naši seniori dokonale oddýchli, ľahko do kresla sadli a aj z neho bez problémov vstali, v ponuke máme pre nich kreslo FELIPE.

Kreslo FELIPE je relaxačné a polohovateľné.


Výška sedu kresla FELIPE je 45 cm v základnej polohe.
Rozmery kresla šxhxv: 78 x 93,5-169 x 103-75,5 cm


Kreslo FELIPE je na diaľkové ovládanie, ktoré je súčasťou balenia. Je určené na uľahčenie vstávania starším ľudom, polohovanie si určí zákazník sám, pustením tlačidla na ovládači sa sklápanie zastaví v akejkoľvek polohe. Polohovanie kresla má nízku rýchlosť, nemusíte sa báť, že pri manipulácii dôjde k akémukoľvek pádu seniora pri vstávaní.

Na obrázku môžete vidieť podstatu funkcie LIFT

Relaxačné kreslo pre seniorov - FELIPE je v ponuke v hnedej látke alebo v čiernej textilnej koži.

Maximálna poloha kresla FELIPE s vyklopenou podnožou a sklopeným operadlom.Nosnosť kresla FELIPE je maximálne do 120 kg.

Relaxačné kreslo FELIPE určené pre seniorov pre lepšie vstávanie je skladom, dodacia lehota je 1 týždeň.  Akcia platí do vypredania skladových zásob.

Kreslo je určené do domovov dôchodcov, domovov opatrovateľských služieb, domovov seniorov a nielen tam, kreslo je vhodné takisto pre seniora do bytu, či domu.

DOPRAVA ZDARMA!

Eshop www.sedacky-pohovky.sk - nábytok, sedačky, pohovky, obývačky, spálne, skrine, predsiene, výklopné váľandy, klubové kreslá, rohové lavice, sektorový kancelársky nábytok aj na splátky.

Mzk5Zj