Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


»
Rozkladacie, rozťahovacie kreslá

Rozkladacie kreslá majú široké využitie. Svoju úlohu príležitostného spania plnia tak v detských, študentských či hosťovských izbách ako aj v ubytovacích zariadeniach, hoteloch, penziónoch, turistických ubytovniach či na chatách.

Rozkladacie kreslá slúžia počas dňa aj na sedenie. Rozkladacie kreslá však nie sú určené na každodenné spanie. Pred kúpou rozkladacieho kresla by sme mali poznať rozmery priestoru, do ktorého rozťahovacie kreslo potrebujeme umiestniť.

V ponuke sú rozkladacie jednokreslá alebo aj dvojkreslá. S podrúčkami alebo nie. Kreslá sú v ponuke v rôznych poťahových látkach. Kreslá môžu byť očalúnené v poťahovej látke mikrofáza, alkantara (altara = teflón), či šenil. Rozkladacie kreslá môžu byť s pružinovým sedením alebo s výplňou z PUR peny.

Spacia plocha po rozložní býva rôzna. Šírka spacej plochy môže byť 70, 75 alebo 80 cm - u jednokresiel. U dvojkresiel je šírka spacej plochy 125 alebo 130 cm. Takisto dĺžka spacej plochy býva rôzna od 190 do 195 cm. Niektoré rozkladacie kreslá majú výšku spacej plochy cca 40 cm. Tieto rozkladacie kreslá bývajú drahšie, ako kreslá, ktorých výška spacej plochy po rozložení je len pár centimerov od podlahy. Niektoré kreslá sú v ponuke aj s vyobrazeným vankúšikom.

Rozkladacie kreslá sú v ponuke v širokej škále farebných prevedení a sú elegantnými doplnkami do zariadeného interiéru.

Pre ilustáciu pripájame spôsoby rozkladania kresiel

 

 

DOPRAVA ZDARMA!

MTc0ZWU2