Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


»
Sedačky a pohovky vhodné aj na každodenné spanie

Eshop www.sedacky-pohovky.sk sa zameriava na predaj sedačiek, pohoviek, rozkladacích a polohovacích kresiel s dopravou zdarma po celom Slovensku. V ponuke nášho eshopu nádete aj leňošky, lehátka - ležadlá do interiéru a aj relaxačné kreslá.

Pohodlné, kvalitné, moderné, štýlové, luxusné rozkladacie pohovky s úložným priestorom, niektoré pohovky z našej ponuky sú vhodné aj na každodenné spanie. Rozťahovacie pohovky môžu byť rovné - ako 3-sedy alebo 3-sedačky alebo aj rohové. V našej ponuke máme kvalitné slovenské, nemecké, české aj poľské výrobky. Vyberte si z našej širokej ponuky, doprava je po celom Slovensku vždy zdarma. Niektoré pohovky sú skladom, niektoré na objednávku. Pohovky skladom Vám vieme doručiť do 5 dní.

Pohovky majú pružinové alebo molitanové sedenie. Rozkladanie typu AUTOMAT - je rozkladanie uľahčujúce každodenné rozkladanie pohovky. Nie je potrebné veľké úsilie pri každodennom rozkladaní pohovky.

Pohovky majú praktický úložný priestor. Pohovky sú v ponuke v týchto poťahových látkach - šenil, alkantara - nubuk, antara alebo akciová mikrofáza. Pohovky v poťahovej látke šenil sú najdrahšie, lacné akciové pohovky sú v poťahovej látke mikrofáza.

Niektoré pohovky majú kovové alebo drevené nohy. Viaceré pohovky sú doplnené o dekoratívne vankúše.

V našej ponuke nájdete aj pohovky z ekokože alebo koženky. Moderné pohovky sú v látke kombinovanej s ekokožou.

Našu aktuálnu ponuku pohoviek nájdete na www.sedacky-pohovky.sk alebo www.super-pohovky.sk.

DOPRAVA ZDARMA!


 

ZjJlNGRiN