Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


Úvod » ŠATNÍKOVÉ SKRINE

Šatníkové skrine

V ponuke eshopu s pohovkami a sedačkami nájdete aj šatníkové skrine napr. do spálne, obývačky, predsiene, kancelárie. Vešiakové skrine sú s posuvnými alebo otváracími dverami. Skrine sú v ponuke v rôznych prevedeniach - buk, jelša, čerešňa, wenge, biely lesk. Najpredávanejšie sú skrine v prevedení biely lak vysoký lesk. Moderné a kvalitné šatníkové skrine, lacné akciové šatníkové skrine sú aj skladom. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

4-dverová šatníková skriňa ROMA LUX 4
 

naša cena 369,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


4-dverová šatníková skriňa REA VENEZIA 4 biela
 

naša cena 286,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


4-dverová šatníková skriňa REA VENEZIA 4 wenge
 

naša cena 286,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


4-dverová šatníková skriňa REA VENEZIA 4 buk
 

naša cena 286,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
Šatníkové skrine nájdeme nielen v spálni, obývačke, ale aj v detskej a študentskej izbe alebo v predsieni. Šatníkové skrine sa vyrábajú s posuvnými alebo klasicky otváracími dverami. Základné vnútorné vybavnie každej šatníkovej skrine je väčšinou len na vešanie. Záleži ale od typu šatníkovej skrine. Niektoré akciové šatníkové skrine sú kombinované, majú časť skrine policovú a časť na vešanie. Šatníkové skrine sa vybrávajú v rôznych farebných prevedeniach: buk, jelša, čerešňa, orech, wenge, biela, dub sonoma, dub sonoma truflova, biely lak vysoký lesk, či sivá graphite. Najpredávanejšie sú biele lesklé šatníkové skrine. Niektoré šatníkové skrine sú v ponuke aj s LED osvetlením. Niektoré šatníkové skrine sú v ponuke aj so zrkadlom. Dizajnovo zaujímavé sú šatníkové skrine z našej ponuky od talianského výrobcu. Do týchto talianskych šatníkových skríň je možné doobjednať aj zásuvkový box. Šírka a výška šatníkových skríň býva rôzna. Zákazník si musí sám nájsť, ktorá mu rozmerovo, dizajnovo, či farebne vyhovuje.

V ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk máme kvalitné slovenské, poľské a talianske šatníkové skrine. Lacné akciové šatníkové skrine sú skladom. Moderný a kvalitný nábytok, sedacie súpravy v tvare písmena U, pohovky na každodenné spanie s úložným priestorom, obývačky, spálne, predsiene aj na splátky.

NGZkN