Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


Úvod » SEDACIE SÚPRAVY V TVARE "U"

Sedačky, sedacie súpravy v tvare písmena "U", rohové rozkladacie sedačky v tvare do U, rozťahovacie sedačky s úložným priestorom aj na každodenné spanie, moderné kvalitné sedačky z ekokože skladom

Sedacie súpravy v tvare U patria k najpredávanejším sedačkám. V ponuke sú v rôznych farebných prevedeniach, ako aj v rôznych poťahových látkach. Obľube sa teší kombinácia poťahových látok šenil (sedenie) s koženkou, ekokožou (spodná časť a porúčky). Niektoré sedačky v tvare "U" sú univerzálne, to znamená ako si ich zmontujete, tak ich budete mať. Sedacie súpravy sú rozkladacie a niektoré majú aj úložný priestor. Niektoré sú vhodné aj na každodenné spanie. Moderné aj klasické, pohodlné, exkluzívne a luxusné sedačky v tvare do U aj skladom - dodanie 7 dní. Látkové sedačky v tvare U, sedacie súpravy z ekokože, z koženky, pravej kože - www.sedacky-pohovky.sk. Kvalitné, aj lacné akciové slovenské, české, poľské sedacie súpravy. Sedačky do tvaru písmena U aj na splátky. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Sedacia súprava YORK šenil savana 25 hnedá
 

naša cena 965,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Sedacia súprava YORK šenil savana 80 grafit
 

naša cena 965,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
Sedacia súprava BOLONIA látka Portland
 

naša cena 990,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Rohová sedacia súprava EDMOND PK
 

naša cena 1 119,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Sedacia súprava je neodmysliteľnou súčasťou každej obývacej izby. Na našej stránke si môžete vybrať z rohových sedacích súprav, sedačiek v tvare U, zo zostáv 3+1+1 alebo 3+2+1. Sedacie súpravy môžu byť pevné, bez rozkladania alebo rozkladacie. Plusom je, ak má sedacia súprava úložný priestor. V našej ponuke nájdete látkové sedačky, sedacie súpravy z ekokože, koženky a aj sedacie súpravy v tvare písmena U z pravej kože. Ak hľadáte modernú sedačku v tvare písmena U, určite by mala byť bielo-čierna. Kombinácia bielej ekokože na spodnej časti sedacej súpravy a čiernej režnej látky šenil na sedení je momentálne najpredávanejšia. V ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk nájdete  aj lacné akciové účkové sedačky aj na každodenné spanie. Niektoré moderné sedačky v tvare písmena U majú aj polohovateľné záhlavie, výškovo nastaviteľné záhlavníky, polohovacie podrúčky, LED osvetlenie, či reproduktory. Účkové sedacie súpravy poskytujú dostatok priestoru na sedenie a ležanie pre celú rodinu. Sedacie súpravy majú pevné operadlové vankúše alebo odoberatené. Záleži len na Vás, čo preferujete. In sú aj sedačky na vysokých drevených alebo chrómovaných nožičkách.
Ak máte v obývačke ešte dostatok priestoru na kreslo, vyberte si ho z ponuky relaxačných polohovacích kresiel. Alebo stavte na moderný prvok - leňošku. Leňošky sú vhodné k akejkoľvek sedačke, či pohovke. V ponuke eshopu nájdete slovenské, poľské, české sedacie súpravy. Moderné a kvalitné sedačky, ako aj lacné akciové sedacie súpravy v tvare písmena U sú aj skladom.
www.sedacky-pohovky.sk - široká ponuka pohoviek a sedacích súprav - rohové sedacie súpravy v tvare písmena L a U, sedacie súpravy z ekokože a koženky, štýlové rustikálne kožené sedacie súpravy aj z masívneho dreva, sedacie súpravy vhodné aj na každodené spanie s úložným priestorom, sedačky s LED podsvietením, moderné a kvalitné slovenské pohovky aj na každodenné spanie, lacné akciové pohovky aj skladom.

OGIwOW