Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


Úvod » SEDACIE SÚPRAVY V TVARE U

Sedacie súpravy v tvare U

Sedacie súpravy v tvare U patria k najpredávanejším sedačkám. Sedacie súpravy sú rozkladacie a niektoré majú aj úložný priestor. Niektoré sú vhodné aj na každodenné spanie. Moderné aj klasické, pohodlné, exkluzívne a luxusné sedačky v tvare do U aj skladom - dodanie 7 dní. Látkové sedačky v tvare U, sedacie súpravy z ekokože, z koženky, pravej kože - www.sedacky-pohovky.sk. Kvalitné, aj lacné akciové sedacie súpravy - DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Sedacia súprava YORK šenil savana 25 hnedá
 

naša cena 965,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Sedacia súprava YORK šenil savana 80 grafit
 

naša cena 965,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Sedacia súprava SOLO U v tvare U
 

naša cena 680,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
Sedacia súprava je neodmysliteľnou súčasťou každej obývacej izby. Na našej stránke si môžete vybrať z rohových sedacích súprav, sedačiek v tvare U, zo zostáv 3+1+1 alebo 3+2+1. Sedacie súpravy môžu byť pevné, bez rozkladania alebo rozkladacie. Plusom je, ak má sedacia súprava úložný priestor. V našej ponuke nájdete látkové sedačky, sedacie súpravy z ekokože, koženky a aj sedacie súpravy v tvare písmena U z pravej kože. Ak hľadáte modernú sedačku v tvare písmena U, určite by mala byť bielo-čierna. Kombinácia bielej ekokože na spodnej časti sedacej súpravy a čiernej režnej látky šenil na sedení je momentálne najpredávanejšia. V ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk nájdete  aj lacné akciové účkové sedačky aj na každodenné spanie. Niektoré moderné sedačky v tvare písmena U majú aj polohovateľné záhlavie, výškovo nastaviteľné záhlavníky, polohovacie podrúčky, LED osvetlenie, či reproduktory. Účkové sedacie súpravy poskytujú dostatok priestoru na sedenie a ležanie pre celú rodinu. Sedacie súpravy majú pevné operadlové vankúše alebo odoberatené. Záleži len na Vás, čo preferujete. In sú aj sedačky na vysokých drevených alebo chrómovaných nožičkách.
Ak máte v obývačke ešte dostatok priestoru na kreslo, vyberte si ho z ponuky relaxačných polohovacích kresiel. Alebo stavte na moderný prvok - leňošku. Leňošky sú vhodné k akejkoľvek sedačke, či pohovke. V ponuke eshopu nájdete slovenské, poľské, české sedacie súpravy. Moderné a kvalitné sedačky, ako aj lacné akciové sedacie súpravy v tvare písmena U sú aj skladom.

NWNjZjhiMj