Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


Úvod » SPÁLNE

Spálne

Spálne, spálňové zostavy, lacné akciové komplety do spálne. V ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk nájdete aj spálne v rôznych prevedeniach, najpredávanejšie sú v prevedení biely lak vysoký lesk. Moderné a kvalitné biele lesklé, aj exkluzívne spálňové komplety a zostavy sú aj skladom. V ponuke aj vidiecke provensálske spálne. Klasický sektorový nábytok do spálne ponúka: manželské postele s úložným priestorom alebo bez úložného priestoru, nočné stolíky, komody, šatníkové skrine s posuvnými alebo otváracími dverami so zrkadlom. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  DOPRAVA ZDARMA


LYNATET 95 - nočný stolík do spálne
 

naša cena 79,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


Spálňa BETINO komplet tmavý dub sonoma
 

naša cena 870,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


Spálňa MONTANA dub lefkas tmavý
 

naša cena 589,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Komoda NIVEA-K biely matný štrukturovaný povrch
 

naša cena 284,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


Spálňová zostava NIVEA-Z1
 

naša cena 2 121,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Nočný stolík EDER sivá ekokoža
 

naša cena 170,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Nočný stolík EDER hnedá ekokoža
 

naša cena 170,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Spálňa je súčasťou každého bytu, či domu. Ak nemáme samostatnú miestnosť určenú pre spálňu, aj obývačka môže slúžiť ako spálňa. V spálni nájdeme spálňový nábytok. Pod týmto pojmom rozumieme šatníkovú skriňu, manželskú posteľ, komodu, nočné stolíky, či toaletku. V ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk nájdete sektorový nábytok do spálne, akciové spálňové zostavy a komplety. Moderné a kvalitné šatníkové skrine s posuvnými alebo otváracími dverami sú v ponuke v rôznych prevedeniach a v rôznych rozmeroch.

Manželská posteľ je dominantným prvkom každej spálne. Niektoré sa vyrábajú aj s LED osvetlením. Kožené a koženkové manželské postele s úložným priestorom - s matracmi alebo bez matracov takisto nájdete v ponuke eshopu. Manželské postele z ekokože patria medzi najpredávanejšie, vyhráva biela a čierna ekokoža, ale aj hnedá a sivá si nachádzajú svojich priaznivcov. Manželské postele sa vyrábajú s rozmerom spacej plochy 140x200 cm, 160x200 cm a 180x200 cm.

Zásuvkové komody na prádlo a spodnú bielizeň, či nočné stolíky by takisto nemali v spálni chýbať. Nočné stolíky sa takisto vyrábajú aj z ekokože, či koženky. Toaletky slúži v spálni hlavne dámam, skrášlia sa a do zásuviek odložia všetok make-up a inú kozmetiku.

Cenovo zvýhodnené akciové spálňové zostavy sú skladom. Exkluzívny a luxusný sektorový spálňový nábytok je len na objednávku. V ponuke eshopu nájdete biele lesklé spálne, spálne vo vidieckom provensálskom štýle, spálne v rôznych dekoroch dreva. Akciový nábytok aj skladom.

NGU1ZGE0YT