Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


»
Sedačky aj na splátky

Všetky sedačky, sedacie súpravy - rohové rozkladacie, rozťahovacie, s úložným priestorom, vhodné aj na každodenné spanie, sedačky v tvare "U", kožené sedacie súpravy a štýlové rustikálne sedacie súpravy z pravej kože v kombinácii s masívnym drevom, sedačky 3R+2+1, 3+2+1, 321, 3R+1+1, 3+1+1, 311 - t. j. všetky sedačky z našej ponuky aj na splátky.

Všetky sedacie súpravy z našej ponuky Vám vieme predať aj na splátky cez splátkovú spoločnosť QUATRO. Všetky sedačky z našej ponuky sú s možnosťou nákupu na splátky.

Preklik na Quatro kalkulačku - kde si sami môžete zvoliť akontáciu a výšku splátok - http://eshop.quatro.sk/eshop?oid=I518&moc=0+.

Vyberte si akúkoľvek sedačku z našej ponuky a objednajte si ju v našom eshope vložením do nákupného košíka. V posledom kroku do "poznámky" vpíšte, že máte záujem o nákup na splátky cez QUATRO. Objednávku odošlite. Následne Vás budeme my telefonicky kontaktovať a vypíšeme po telefóne zmluvu na splátky. Ak Vám splátková spoločnosť zmluvu schváli, následne sa tovar objednáva a tovar Vám bude dodaní do 5 dní - ak je skladom. Ak je sedačka na objednávku, dodacie lehota je 5-6 týždňov.

Využite možnosť nákupu aj na splátky a nakupujte sedačky v našom internetovom obchode www.sedacky-pohovky.sk.

DOPRAVA ZDARMA PO CELOM SLOVENSKU!

Vyberte si z našej širokej ponuky sedaciu súpravu, ktorá sa Vám páči. V ponuke máme kvalitné, pohodlné, moderné, slovenské, nemecké, české aj poľské sedačky aj na každodenné spanie s úložným priestorom.


NDRkNj