Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


»
Moderné sedačky na vysokých nožičkách

Novinkami v eshope s nábytkom www.sedacky-pohovky.sk sú sedačky na nožičkách. Takéto sedačky sú momentálne veľmi vyhľadávané. Výrobcovia ponúkajú rohové sedačky v tvare písmena L, ale aj v zostavách 3+2+1 a aj 3+1+1.

Sedačky na vysokých nožičkách sú často spájané aj s výraznými vsadenými gombíkmi na operadlovej časti. Dizajnovo majú tieto sedačky ešte spoločné to, že sedák je výrazný. Častokrát je mierne prečnievajúci, presahuje do priestoru. Mohutný a čalúnený sedák je predurčený k pohodlnému sedeniu. Sedenie záleží od typu sedačky, býva z PUR peny alebo pružinové.

V našej ponuke máme momentálne sedačky, ktoré majú masívne bukové nohy, alebo nohy morené na bielo alebo prírodný dub.

Sedačka SOMERO má dostatočne vysoké podrúčky pre dokonalý komfort sedenia, vysoké nožičky a operadlovú časť ozdobenú očalúnenými gombíkmi. V ponuke je sedačka v zostave 3+2+1. Všetky prvky je možné zakúpiť aj jednotlivo. Sedacia súprava je vhodná tak do domácnosti, ako aj do kancelárskych či administratívnych priestorov. Sedačka je pevná, nerozkladacia. Nevýhodou je, že nemá úložný priestor.

 

Sedacia súprava NAPPA je rohová sedačka na nožičkách. Takisto ju spája s predchádzajúcou výrazné prešívanie operadlovej časti, mohutné, priznané epedá na sedacej časti sedačky.

Výhodou tejto modernej rohovej sedačky na nožičkách je, že je rozkladacia a navyše ponúka aj praktický úložný priestor. Sedacia súprava je v ponuke v jemných pastelových farbách.

 

Sedačka SCANDI takisto ponúka zostavu 3-kresla, 2-kresla a kresla. Takisto je možné zakúpiť všetky prvky aj jednotlivo, podľa tohto, ktoré sa Vám do Vášho interiéru zmestia. Sedačka je v ponuke v šedej poťahovej látke. Kažné operadlo zdobia výrazne všité ozdobné gombíky. Sedačka má drevené nohy vo farbe prírodný buk.

Sedačky sú čalúnené v jednofarebných látkach, vhodné sú do akýchkoľvek interiérov.

Páčia sa Vám takéto sedačky? Dizajnovo sú veľmi zaujímavé. Vysoké nožičky im dodávajú správny šmrnc. Pôsobia veľmi elegantne a reprezentatívne.

Sedačky na nožičkách sú vhodné najmä pre alergikov. Podlaha pod sedačkou sa dá povysávať, poumývať. Sedačka je praktická z hľadiska udržiavania čistoty pod sedacou súpravou. Nevyhovuje to však každému...

Širokú ponuku sedačiek nájdete v eshope www.sedacky-pohovky.sk

Moderné a kvalitné, ako aj lacné akciové sedacie súpravy aj skladom.

DOPRAVA ZDARMA!

ZjEwMmE4