Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


»
Slovenské sedacie súpravy

Hľadáte novú sedačku alebo pohovku? Hľadáte kvalitné slovenské výrobky?

V ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk nájdete aj slovenské sedačky rohové v tvare písmena L, v tvare písmenu U, ale aj v  zostavách 321 alebo 311.

V ponuke eshopu nájdete slovenské sedačky od výrobcu FINES. Akciové slovenské sedačky bývajú skladom v  určitých poťahových látkach, vyberie si učite každý. Dodať Vám ich vieme do 7-10 dní.

Slovenské sedačky nepatria medzi najlacnejšie. Aj tak si nájdu svojich priaznivcov. V ponuke aj moderné sedačky v trendových farbách, aj v tyrkysovej látke a aj sedačky vo vidieckom provensálskom štýle.

Z našej ponuky do Vašej pozornosti vyberáme tieto slovenské sedacie súpravy:

Sedačka v tvare písmena U - SAMANTA

Sedacia súprava je v ponuke aj v  opačnom rohu, ako na obrázku. Sedačka je v ponuke v kvalitnej jednofarebnej látke - šenil Orinoco. Pohodlné sedenie sedačky SAMANTA zabezpečuje kvalitná vysokoelastická PUR pena a vlnité pružiny v sedení. Sedacia súprava patrí k rozmerovo klasickým, vhodná je aj do panelákového bytu.

Preklik na sedačku do našej ponuky - http://www.sedacky-pohovky.sk/Kvalitna-slovenska-sedacia-suprava-SAMANTA-v-tvare-pismena-U-d920.htm

 

Rohová sedacia súprava PEDRO v tvare písmena L


Túto sedaciu súpravu odporúča výrobca na každodenné spanie. Cena sedačky je neporovnateľne  vyššia, v porovnaní s rozmerovo rovnakými sedačkami z Poľska. Sedacia súprava sa vyrába v kombinácii ekokoža + kvalitná látka šenil na sedení. Sedačka PEDRO má rozmery: 298 x 211 cm. Spacia plocha po roztiahnutí je 131x255 cm.

 

Sedacia  súprava ARETA zostavy 3r+1+1 alebo 3r+2+1

Sedacia súprava je v ponuke v kvalitných jednofarebných alebo vzorovaných látkach. Sedenie sedačky na kvalitnej PUR pene na vlnitých pružinách, sedačka je bez úložného priestoru. V ponuke je 3-kreslo rozkladacie, 2-kreslo pevné a kreslo. Výška sedenia je 42 cm. Výška operadla 100 cm. Sedačka má komfortné vysoké operadlo, čo zabezpečuje veľmi pohodlné sedenie.

 

 

Sedacia súprava KALA 3r+1+1

Sedacia súprava je mohutnejšia, ako sedačka ARETA. Má aj vyššiu cenu. Takisto je v ponuke v kvalitných jednofarebných látkach. Sedačka býva aj skladom. Výška opierky je takisto až 99 cm. Veľmi pohodlné sedenie.


 

Sedačka ARETA a KALA sú klasické sedačky. V ponuke má slovenský výrobca aj modernejšie typy napr. ESTEL.

Sedacia súprava ESTEL


Kvalitná slovenská sedačka s možnosťou doobjednať aj opierkou hlavy pre ešte komfortnejšie sedenie. Moderná sedačka na nozičkách je v ponuke aj v kombinácii ekokoža + šenil alebo v jednofarebných látkach. Výška sedenia sedačky je až 44 cm! Táto sedačka je len na objednávku, dodacia lehota je 10 týždňov.

 

Ak potrebujete slovenskú sedačku rýchlo, nie ste ochotní čakať 10 týždňov, zavolajte nám alebo nám napíšte email. Zistíme Vám, aké sedačky a v akých poťahových látkach sú skladom.

DOPRAVA ZDARMA!

Eshop s nábytkom aj na splátky - www.sedacky-pohovky.sk.

www.sedacky-pohovky.sk - nábytok, sedačky, pohovky, obývačky, spálne aj v provensálskom štýle.

V ponuke aj kvalitné slovenské váľandy, manželské postele s úložným priestorom, rozkladacie kreslá... Aj v akciových cenách.

NzM5NjIy