Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


Úvod » TOALETNÉ STOLÍKY

Toaletné stolíky, moderné toaletky nielen do spálne

Toaletné stolíky v modernom dizajne nielen do spálne aj v ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk. Moderné a kvalitné, ako aj lacné akciové toaletky sú v ponuke v rôznych prevedeniach. Niektoré toaletky majú v cene aj zrkadlo. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

DOPRAVA ZDARMA


OPUS - FW608T22 - TYP 22 toaletný stolík
 

naša cena 440,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Zrkadlo PAMINA PAMIN100 k toaletkám
 

naša cena 75,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA

Toaletné stolíky svoje miesto nájdu nielen v spálni, ale aj na chodbe, ako odkladací stolík. Nie každý toaletný stolík má v cene aj zrkadlo. Ak nie je v cene toaletky zrkadlo, ráta sa s tým, že zákazník bude mať zrkadlo zavesené na stene. Toaletné stolíky majú zásuvky, na odkladanie kozmetiky. K toaletkám sa výborne hodia menšie taburetky na sedenie, ktoré sa dajú šikovne zasunúť pod toaletku. Toaletky sa vyrábajú v rôznom dizajne a v rôznych farebných prevedeniach. Moderné, či klasické toaletky nájdete aj v ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk.

Eshop www.sedacky-pohovky.sk - moderný a kvalitný nábytok, ako aj lacný akciový, ktorý je skladom. V ponuke eshopu nájdete takisto sedacie súpravy, pohovky, obývacie steny, komody, vitríny, konferenčné a televízne stolíky aj s LED osvetlením, spálne, manželské postele, šatníkové skrine, nočné stolíky, vešiakové steny, botníky, rohové lavice do kuchyne, relaxačné polohovateľné kreslá, leňošky, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, akciové jedálenské sety, záhradný ratanový nábytok, sedacie vaky, hojdacie a závesné kreslá, toaletné stolíky, detské a študentské izby, výklopné váľandy, sektorový kancelársky nábytok, akciové kancelárske zostavy, klubové kreslá, kancelárske otočné kreslá, stohovateľné stoličky Iso. Nábytok aj vo vidieckom provensálskom štýle aj z masívneho dreva.

OWYxNjI