Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


»
Tyrkysová sedacia súprava ORLAN - NOVINKA 2018

Výrobcovia sedacích súprav reagujú na najnovšie módne trendy. Do svojej ponuky zaradili sedačky v pestrejších farbách. Predstavíme Vám naše novinky - tyrkysové sedačky, sedacie súpravy v tyrkysových poťahových látkach.

V ponuke máme dve tyrkysové sedačky, jedna je od slovenského a druhá od nemeckého výrobcu. Aj touto ponukou slovenského výrobcu sme sa uistili, že slovenskí výrobcovia v ničom nezaostávajú za európskymi výrobcami sedačiek.

Tyrkysová farba je farba osviežujúca. Tyrkysová vzniká kombináciou modrej farby so zelenou. Tyrkys je farbou kreatívnych ľudí. Táto farba so sebou prináša pocit čistoty, radosti a povzbudenia. Tyrkysová farba je určená pre tých, ktorí chcú zvýšiť svoje sebavedomie alebo chcú podporiť svoju fantáziu. Je určená pre ľudí, ktorí si chcú vytvoriť svoj vlastný "domov". V akomkoľvek interiéri nájde svoje miesto a aj uplatnenie. Do interiéru prináša harmóniu, pokoj a preto sa hodí tak do obývacej izby, haly, spálne či kúpelne.

Naša prvá tyrkysová slovenská sedačka je v tvare písmena "U". RADANA je rozkladacia a má aj úložný priestor. Rozmery sedacej súpravy sú: 163x304x262 cm. Vyrába sa v pravom aj ľavom rohu.

Sedačka je na objednávku a dodacia lehota je 4-6 týždňov.

 

Nemecká sedacia súprava je rohová, rozkladacia a s úložným priestorom. Roh sedacej súpravy ORLAN je univerzálny.

V cene sedačky je aj záhlavník. Sedacia súprava je skladom, dodacia lehota je 1-2 týždne. Sedacia súprava je v ponuke v kvalitnej poťahovej látke šenil

 

tyrkysový.

Nebojte sa kúpiť takúto sedaciu súpravu. Tyrkysová sedačka sa hodí do sivého alebo aj do bieleho interiéru.


Sedaciu súpravu Vám privezieme kamkoľvek na Slovensku úplne ZADARMO!

ZWMxNW