Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


Úvod » VEŠIAKOVÉ STENY - PREDSIENE » VEŠIAKOVÉ PANELY

Vešiakové panely do predsiene

Lacné akciové vešiakové panely do predsiene v rôznych farebných prevedeniach. Nechýbajú biele lesklé vešiakové panely, panely v dekoroch dreva. Eshop www.sedacky-pohovky.sk ponúka moderné predsiene, kvalitné vešiakové steny, lacné akciové predsieňové zostavy, komody, botníky, skrinky na topánky, vešiakové skrine do predsiene, zrkadlá a nástenné vešiakové panely. Akciový predsieňový nábytok aj skladom. V ponuke aj kvalitné slovenské predsiene. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Vešiak MARIANA MX11 dub canyon
 

naša cena 46,00 €

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA

Predsieň je neodmysliteľnou súčasťou každého domu, či bytu. Mala by byť reprezentatívna, je to prvé, čo uvidí naša návšteva. Predsieň by mala ponúkať dostatok úložného priestoru. V ponuke eshopu nájdete lacné akciové predsieňové zostavy, moderné vešiakové steny, kvalitné predsiene od rôznych výrobcov. Najpredávanejšie sú predsiene v prevedení biely lesklý lak, biela matná, či predsiene v provensálskom vidieckom štýle aj z masívneho dreva. Moderné je aj farebné prevedenie dekor betón, šedá, či sivá farba.

Akciové vešiakové steny väčšinou obsahujú tieto elementy: komoda, skrinka -  botník na topánky, šatníková vešiaková skriňa,  nástenný vešiakový panel a zrkadlo. Vešiakové panely do predsiene sú v ponuke v rôznych dekoroch dreva, dub sonoma, dub sonoma truflova, dub canyon, biely lesk alebo dekory dreva, ktoré ladia s vidieckym provensálskym štýlom - dub san remo, dub riviera. Vešiakové panely do predsiene z našej ponuky sú od rôznych výrobcov. V ponuke eshopu nájdete aj kvalitné slovenské predsiene.

Eshop www.sedacky-pohovky.sk ponúka aj sektorový nábytok do predsiene. U tohto nábytku si môžete vybrať len tie prvky, ktoré potrebujete a ktoré sa Vám do predsiene zmestia.  Sektorový predsieňový nábytok ponúka komody, skrinky, botníky na topánky, vešiakové skrine, závesné vešiakové panely a zrkadlá. 

Lacné akciové predsiene, moderné a kvalitné predsieňové zostavy a vešiakové steny sú aj skladom. Eshop s nábytkom aj na splátky.

NDEwN