Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


Úvod » VEŠIAKOVÉ STENY - PREDSIENE » VEŠIAKOVÉ SKRINE

Vešiakové skrine

V ponuke eshopu nájdete širokú ponuku nábytku do predsiene. Nechýbajú moderné predsiene, kvalitné vešiakové steny, lacné akciové predsieňové zostavy, ako aj sektorový nábytok do predsiene v rôznych farebných prevedeniach aj od slovenských výrobcov. Moderné biele lesklé šatníkové vešiakové skrine do predsiene, aj rohové predsieňové skrine v dekoroch dreva, botníky, vešiakové panely, skrinky, komody, zrkadlá - aj skladom. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


PROVENSAL vešiaková skriňa do predsiene
 

naša cena 159,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
Rohová skriňa MARIANA MX 23 dub canyon / biela
 

naša cena 237,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Skriňa MARIANA MX 20 dub canyon / biela
 

naša cena 131,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


ORESTES rohová skriňa 1D dub san remo
 

naša cena 197,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA

Predsieň je neodmysliteľnou súčasťou každého domu, či bytu. Mala by byť reprezentatívna, je to prvé, čo uvidí naša návšteva. Predsieň by mala ponúkať dostatok úložného priestoru. V ponuke eshopu nájdete lacné akciové predsieňové zostavy, moderné vešiakové steny, kvalitné predsiene od rôznych výrobcov. Najpredávanejšie sú predsiene v prevedení biely lesklý lak, biela matná, či predsiene v provensálskom vidieckom štýle aj z masívneho dreva. Moderné je aj farebné prevedenie dekor betón, šedá, či sivá farba.

Akciové vešiakové steny väčšinou obsahujú tieto elementy: komoda -  botník na topánky, šatníková skriňa,  nástenný vešiakový panel, zrkadlo. Šatníkové skrine v predsieni majú hĺbku okolo 40 cm. V takýchto predsieňových vešiakových šatníkových skriniach býva výsuvný vešiak. Niektoré vešiakové skrine do predsiene majú dvere so zrkadlom.

Eshop www.sedacky-pohovky.sk ponúka aj sektorový nábytok do predsiene. U tohto nábytku si môžete vybrať len tie prvky, ktoré potrebujete a ktoré sa Vám do predsiene zmestia.  Sektorový predsieňový nábytok ponúka komody, skrinky, botníky na topánky, vešiakové skrine, závesné vešiakové panely a zrkadlá. 

Lacné akciové predsiene, moderné a kvalitné predsieňové zostavy a vešiakové steny sú aj skladom. Eshop s nábytkom aj na splátky.

ZjhlNDR