Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


Úvod » ZÁHRADNÝ RATANOVÝ NÁBYTOK

Záhradný ratanový nábytok

V ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk nájdete aj záhradný ratanový nábytok, ratanové a kovové stohovateľné stoličky, závesné hojdacie kreslá vhodné do interiéru a aj do exteriéru, ratanové sedačky, moderné a kvalitné rohové sedacie súpravy na záhrady a terasy, záhradné sety a komplety, kovové a plastové jedálenské stoly a stoličky do exteriéru, na terasy, do záhrad. Lacný akciový nábytok aj skladom. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

DOPRAVA ZDARMA


Akciový záhradný ratanový set TARGER
 

naša cena 175,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Akciový záhradný ratanový set MORTON
 

naša cena 254,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Záhradné hojdacie kreslo SPAVIN
 

naša cena 169,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Akciový záhradný ratanový set RATTY
 

naša cena 246,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Akciový záhradný ratanový set GARDEN medová / krémová
bežná cena 519,00 €

naša cena 479,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Akciový záhradný ratanový set RANDEL
 

naša cena 359,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Akciový ratanový záhradný set ALERA
 

naša cena 379,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Akciový záhradný ratanový set HODOR
 

naša cena 499,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Akciový záhradný ratanový set STARK
bežná cena 749,00 €

naša cena 719,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA

V ponuke eshopu nájdete aj záhradný a ratanový nábytok. Záhradný nábytok zahŕňa ratanové sedačky, kreslá, konferenčné stolíky, jedálenské stoly a stoličky. Jedálenské záhradné sety sú v ponuke v rôznych zostavách, s jedálenským stolom okrúhlym, štvorcovým alebo obdĺžnikovitým. Záhradné ratanové rohové sedacie súpravy majú v cene aj konferenčný stolík v identickom farebnom prevedení, aby spolu ladili. Niektoré čalúnenia, epedá na sedačkách sú aj vodeodolné, záleží však od typu sedačky. V našej ponuke nájdete aj záhradné ratanové stohovateľné stoličky. Oku lahodiace sú aj závesné kreslá, či záhradné hojdacie kreslá. Závesné hojdacie kreslá sú určené pre dokonalý relax na terase alebo v záhrade. Záhradný nábytok je vhodný do interiéru, ako aj do exteriéru. Lacné akciové ratanové sedačky, záhradné sety a komplety na terasy, do záhrady - aj skladom.  Eshop s nábytkom aj na splátky.
Eshop www.sedacky-pohovky.sk - nábytok, sedacie súpravy, pohovky, obývacie steny, komody, vitríny, konferenčné a televízne stolíky aj s LED osvetlením, spálne, manželské postele, šatníkové skrine, nočné stolíky, vešiakové steny, botníky, rohové lavice do kuchyne, relaxačné polohovateľné kreslá, leňošky, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, akciové jedálenské sety, záhradný ratanový nábytok, sedacie vaky, hojdacie a závesné kreslá, toaletné stolíky, detské a študentské izby, výklopné váľandy, sektorový kancelársky nábytok, akciové kancelárske zostavy, klubové kreslá, kancelárske otočné kreslá, stohovateľné stoličky Iso. Nábytok aj vo vidieckom provensálskom štýle aj z masívneho dreva. Moderný a kvalitný nábytok, ako aj lacný akciový, ktorý je skladom.

NmQ2Z