Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


Úvod » ZÁHRADNÝ RATANOVÝ NÁBYTOK

Záhradný a ratanový nábytok, ratanové stohovateľné stoličky, závesné hojdacie kreslá, ratanové sedačky, záhradné sety a komplety

V ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk nájdete aj záhradný a ratanový nábytok, ratanové a kovové stohovateľné stoličky, závesné hojdacie kreslá vhodné do interiéru a aj do exteriéru, ratanové sedačky, záhradné sety a komplety, kovové a plastové jedálenské stoly a stoličky do exteriéru, na terasy, do záhrad. Lacný akciový nábytok aj skladom. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Záhradné hojdacie kreslo SPAVIN
 

naša cena 189,00 €

DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Akciový ratanový záhradný set ALERA
 

naša cena 399,00 €

DOPRAVA ZDARMA


Akciový záhradný ratanový set HODOR
 

naša cena 499,00 €

DOPRAVA ZDARMA


Akciový záhradný ratanový set STARK
 

naša cena 749,00 €

DOPRAVA ZDARMAV ponuke eshopu nájdete aj záhradný a ratanový nábytok. Záhradný nábytok zahŕňa ratanové sedačky, kreslá, konferenčné stolíky, jedálenské stoly a stoličky. Jedálenské záhradné sety sú v ponuke v rôznych zostavách, s jedálenským stolom okrúhlym, štvorcovým alebo obdĺžnikovitým. Záhradné ratanové rohové sedacie súpravy majú v cene aj konferenčný stolík v identickom farebnom prevedení, aby spolu ladili. Niektoré čalúnenia, epedá na sedačkách sú aj vodeodolné, záleží však od typu sedačky. V našej ponuke nájdete aj záhradné ratanové stohovateľné stoličky. Oku lahodiace sú aj závesné kreslá, či záhradné hojdacie kreslá. Závesné hojdacie kreslá sú určené pre dokonalý relax na terase alebo v záhrade. Záhradný nábytok je vhodný do interiéru, ako aj do exteriéru. Lacné akciové ratanové sedačky, záhradné sety a komplety na terasy, do záhrady - aj skladom.  Eshop s nábytkom aj na splátky.
Eshop www.sedacky-pohovky.sk - nábytok, sedacie súpravy, pohovky, obývacie steny, komody, vitríny, konferenčné a televízne stolíky aj s LED osvetlením, spálne, manželské postele, šatníkové skrine, nočné stolíky, vešiakové steny, botníky, rohové lavice do kuchyne, relaxačné polohovateľné kreslá, leňošky, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, akciové jedálenské sety, záhradný ratanový nábytok, sedacie vaky, hojdacie a závesné kreslá, toaletné stolíky, detské a študentské izby, výklopné váľandy, sektorový kancelársky nábytok, akciové kancelárske zostavy, klubové kreslá, kancelárske otočné kreslá, stohovateľné stoličky Iso. Nábytok aj vo vidieckom provensálskom štýle aj z masívneho dreva. Moderný a kvalitný nábytok, ako aj lacný akciový, ktorý je skladom.

Y2MwMGVjNG