E-shop


»
Pohovka MONTE na každodenné spanie

V ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk nájdete aj akciové rozkladacie pohovky určené na každodenné spanie. Ak hľadáte novú pohovku, či sedačku na denné spanie, prezrite si našu ponuku. Váš nový nábytok z nášho eshopu www.sedacky-pohovky.sk Vám dovezieme zdarma po celom Slovensku.

Pohovky, ktoré výrobcovia odporúčajú na každodenné spanie by mali mať spaciu plochu po roztiahnutí širšiu ako 150 cm. Dĺžka by mala byť 200 cm.

V našej ponuke nájdete aj pohovku MONTE.

Pohovka MONTE na každodenné spanie takisto patrí do skupiny pohoviek vhodných na každodenné spanie. Spacia plocha pohovky po roztiahnutí je až 158x200 cm.

Sivá pohovka MONTE na každodenné spanie

Moderná akciová rozkladacia pohovka MONTE má aj úložný priestor.

Pohovka MONTE na každodenné spanie je v ponuke v látke typu Bonn sivá 90 v kombinácii s krémovou 20. Pohovka má v krémovej látke spodný lém pohovky a takisto lémy na sedení pohovky a na všetkých 4 vankúšoch.

V cene pohovky sú aj všetky 4 vyobrazené vankúše. 2 veľké operadlové a 2 malé podrúčkové.

Pohovka MONTE na každodenné spanie má takéto rozmery šxvxh: 203x82/90x90 cm. Pohovka po roztiahnutí ponúka komofortnú šírku aj dĺžku spacej plochy.

Spacia plocha je až 158x200 cm.Výška sedenia pohovky je 45 cm. Z pohovky sa veľmi dobre vstáva, aj sa na nej sedí počas dňa.

Hĺbka sedenia pohovky je 60/79 cm. Pohovka má hĺbku sedenia po odobratí vankúšov 79 cm. Takže na pohovke sa aj bez rozkladania pohodlne vyspí jeden človek.


Pohovka MONTE na každodenné spanie je na objednávku, dodacia lehota je 4-6 týždňov.

Ak Vás táto pohovka nezaujala a farebne Vám neladí do Vášho interiéru, prezrite si našu ponuku pohoviek, určite si vyberiete. V ponuke nájdete moderné, aj klasické pohovky. Aj pohovky v kvalitnejších látkach typu šenil. 

Eshop www.sedacky-pohovky.sk - nábytok aj skladom, dodanie do 7-10 dní.

Eshop s nábytkom aj na splátky.

DOPRAVA ZDARMA!


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

ZjY2OGEwNj