E-shop


»
Najlacnejšie rozkladacie pohovky na každodenné spanie

V ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk nájdete aj pohovky na každodenné spanie. Pohovka s nálepkou "na každodenné spanie" musí spĺňať určité požiadavky. V ponukách eshopov nájdete rôzne pohovky, nie však všetky sú určené na každodenné spanie. Pohovka, ktorej cena je 179,- €/ks a má dĺžku spacej plochy po roztiahnutí 175 cm učite nie je vhodná na každodenné spanie. Dĺžka spacej plochy pohovky určenej na každodenné spanie by mala byť aspoň 190 až 195 cm, ak nie 200 cm. Je logické, že pohovky, ktorých dĺžka spacej plochy je komfortná sú podstatne cenovo drahšie, ako pohovky s úzkou a krátkou spacou plochou po roztiahnutí. Na takéto pohovky je pri výrobe použitého podstatne menej materiálu, preto sú cenovo veľmi zaujímavé. Ale len cenovo.

V našej  ponuke nájdete pohovky na každodenné spanie od cca 300,- €/ks a vyššie. Cena sa odvíja nielen od množstva použitého výrobného materiálu, ale aj od kvality poťahovej látky. Pohovky z mikrofázy sú cenovo nadostupnejšie. Aj takáto kvalita poťahovej látky postačuje na pohovku. Rozkladacie pohovky v látke šenil sú najdrahšie. Látky typu šenil majú napr. tieto názvy: Orinoco, Portland, Dot, Soro, Regent, Akron, Inari, Savana, Sun, Bonn a množstvo ďalších.

Najlacnejšie rozkladacie pohovky na každodenné spanie sú vyrobené z látok ako je mikrofáza.

Kvalitné pohovky sú aj v prevedení v látkach s teflónovou úpravou. Takáto látka sa ľahko čístí, je vhodná k malým deťom, domácim zvieratám. Stačí špinu utrieť vlhkou handou pohovka je hneď, ako predtým.

Pohovky na každodenné spanie sú pružinové alebo molitané - PUR pena. Niektoré sa rozkladajú systémom automat. Je to systém uľahčujúci každodenné rozkladanie pohovky.

Najlacnejšie rozkladacie pohovky na každodenné spanie sú skladom, dodacia lehota je 1 týždeň.

Medzi najpredávanejšie akciové rozkladacie pohovky určené na každodenné spanie patria: REMI, NOAH, BEKY, LUTON, LEXUS, EVAN, DOUBLE, TONI, IGA, EROS, BOLIVIA, ELIZE...

Najlacnejšie rozkladacie pohovky na každodenné spanie sú skladom

V ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk nájdete aj exkluzívnejšie pohovky na každodenné spanie. Pohovky z kvalitnej látky altary, pohovky s LED osvetlením alebo pohovky na chrómovaných nožičkách, slovenské pohovky s bokom...

Aj u pohoviek vyhráva kombinácii ekokože v spodnej časti a látky na sedení pohovky. Pohovky sú na obrázku aj s vankúšmi, opierkovými alebo podrúčkovými, ktoré sú takisto v cene každej pohovky.

Ak máte v rodine alergika a potrebujete pohovku na každodenné spanie, siahnite po pohovke, ktorá má aspoň spodnú časť z ekokože alebo má drevené boky. Čím menej látkového čalúneného materiálu, tým lepšie.

Sivé najlacnejšie rozkladacie pohovky na každodenné spanie

Slovenské, české a poľské pohovky z eshopu www.sedacky-pohovky.sk - aj na splátky.

Pohovky, ktoré máme skladom, Vám dodáme do 7 až 10 dní.


Najlacnejšie rozkladacie pohovky na každodenné spanie v ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk

Medzi najpredávanejší nábytok patrí provensálsky, vo vidieckom štýle. V našej ponuke nájdete aj pohovky a sedačky vhodné aj to takéhoto štýlového interiéru.

Eshop nielen s pohovkami a sedačkami. V ponuke nájdete aj obývačky, spálne, predsiene, výklopné váľandy, detské a študentské izby, rohové lavice, relaxačné polohovacie kreslá, leňošky, rozkladacie kreslá a taburetky, sektorový kancelársky nábytok, akciové kancelárske zostavy, televízne a konferenčné stolíky, šatníkové skrine, manželské postele...

DOPRAVA ZDARMA!


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

ZTYxNGVmM