E-shop


»
Účkové sedačky na spanie


Eshop www.sedacky-pohovky.sk sa zameriava hlavne na sedačky a pohovky. Nájdete v eshope ale všetky segmenty nábytku od slovenských, českých, poľských, talianskych a nemeckých výrobcov.

Široká ponuka sedačiek zahŕňa sedacie súpravy v tvare písmena L a aj U, sedačky  v zostavách 3+2+1 a 3+1+1. Nechýbajú látkové sedačky a sedačky z ekokože a koženky. Niektoré sedacie súpravy sú určené aj na každodenné spanie.

V ponuke eshopu nájdete aj sedačku v tvare písmena U určenú na každodenné spanie. Účkové sedačky na spanie z ponuky eshopu www.sedacky-pohovky.sk sú skladom.

Je to látková sedačka MARKOS v tvare písmena U. 

Sedacia súprava má pevné opierky, v ponuke je v látke Etna v rôznych farebných prevedeniach. Sedačka je vhodná tak do panelákov, ako aj do rodinných domov.

Rozmer v strede U je 145 cm. Tento rozmer je potrebný pre veľkosť konferenčného stolíka.

 


Účková sedačka na spanie, ktorá je skladom

Výrobca tejto sedacej súpravy odporúča sedačku na každodenné spanie.

Sedacia súprava MARKOS má praktický úložný priestor.

Pružinová sedačka v tvare písmena U je v ponuke s dekoratívnym drevom vo farbe wenge na odkladanie a s odkladacím regálom zabudovaným v podrúčke.

Sedacia súprava je na obrázku v prevedení látka Etna 95 sivá - toto prevedenie je skladom, dodacia lehota je 1 týždeň. Sedaciu súpravu je možné objednať aj v inom farebnom prevedení látky ETNA, na objednávku - dodacia lehota je 8 týždňov.

Možnosť objednať aj opačný roh, ako je na obrázku.

Sedačka má kvalitné bonelové sedenie.


Rozmery sedačky šxvxh: 330x85x160/160 cm
Spacia plocha sedačky po roztiahnutí: 125x290 cm
Výška sedenia: 44 cm
Hĺbka sedenia: 56 cm

Spôsob rozkladania účkovej sedačky na spanie

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

NmI1NmY