E-shop


Úvod » Spálne » Spálňa Liona

Spálňa LIONA

Luxusná biela spálňa LIONA v provensálskom štýle. Spálňová zostava v trendovom vidieckom, rustikálnom štýle je vyrobená z laminovanej DTD, farebné prevedenie biela. Kovanie spálne - originál soft closing, čo vytvára tlmené dovieranie dverí a zásuviek. Predné plochy spálne: MDF, kovové úchytky. Exkluzívny  sektorový nábytok do spálne je skladom, dodacia lehota je 1 týždeň. DOPRAVA ZDARMA!


 

naša cena 1 827,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 829,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 379,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 324,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 299,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 318,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 125,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 119,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 429,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 439,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 239,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA

V ponuke eshopu nájdete všetky druhy a typy nábytku. Nechýbajú ani kvalitné spálne. Spálňa LIONA sa určite zaradzuje medzi kvalitné spálne. Spálňa svojím farebných prevedením a dizajnom zapadá do vidieckeho provensálskeho štýlu v zariadzovaní interiéru. Spálňa LIONA je sektorová. V ponuke nájdete šatníkovú skriňu, manželskú posteľ, komody, nočný stolík, zrkadlo. V našej ponuke nájdete aj obývačku LIONA, prvky je možné navzájom kombinovať.

Luxusná biela spálňa LIONA v provensálskom štýle je vyrobená z laminovanej DTD. Farebné prevedenie spálne je biela. Kovanie spálne - originál soft closing, čo vytvára tlmené dovieranie dverí a zásuviek. Predné plochy spálne sú vyrobené z MDF, spálňa LIONA má kovové úchytky. Spálňový komplet ponúka množstvo prvkov: manželská posteľ so spacou plochou 160x200 cm a aj 180x200 cm, 4-dverovú šatníkovú skriňu so zrkadlom, komody, nočný stolík a zrkadlo. Exkluzívny sektorový nábytok do spálne je skladom, dodacia lehota je 1 týždeň.

Eshop www.sedacky-pohovky.sk - nábytok, sedacie súpravy, pohovky, obývacie steny, komody, vitríny, konferenčné a televízne stolíky aj s LED osvetlením, spálne, manželské postele, šatníkové skrine, nočné stolíky, vešiakové steny, botníky, rohové lavice do kuchyne, relaxačné polohovateľné kreslá, leňošky, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, akciové jedálenské sety, záhradný ratanový nábytok, sedacie vaky, hojdacie a závesné kreslá, toaletné stolíky, detské a študentské izby, výklopné váľandy, sektorový kancelársky nábytok, akciové kancelárske zostavy, klubové kreslá, kancelárske otočné kreslá, stohovateľné stoličky Iso. Nábytok aj vo vidieckom provensálskom štýle aj z masívneho dreva. Moderný a kvalitný nábytok, ako aj lacný akciový, ktorý je skladom.

NmNjMz