E-shop


»
Akciové vešiakové steny

V ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk nájdte aj akciové vešiakové steny ako aj pevné panelákové predsieňové zostavy.

V ponuke sú predsiene vyhotovené z laminovanej DTD ako aj z masívneho dreva. Najpredávanejšie sú predsiene v prevedení biely lak vysoký lesk a vo vidieckom provensálskom štýle.

Provensálske predsiene sú v ponuke aj lacnejšie akciové z laminovanej DTD, ako aj z masívu. Akciové provensálska predsieň PROVENSAL ponúka pevnú panelákovú predsieňovú zostavu, ale jednotlivé prvky je možné objednať aj ako sektor.

Predsieň PROVENSAL

Lacné akciové vešiakové steny

 

V našej širkej ponuke nájdete aj predsiene s LED osvetlením, ako napr. OCEAN. Ocean ponúka pevnú zostavu, ale jednotlivé prvky predsiene je možné objednať aj jednotlivo. Predsieň OCEAN sa dováža z Nemecka, je len na objednávku, dodacia lehota je 5 týždňov.

Predsieň OCEAN

Biele lesklé akciové vešiakové steny

 

V našej ponuke nájdte aj lacnejšie akciové vešiakové steny, ako napr. PICOLLO. Táto predsieň je v ponuke ako pevná zostava, nie je možné objednať len časť zostavy, len ako komplet.

Predsieňová zostava PICOLLO

Akciové vešiakové steny v prevedení buk

V eshope www.sedacky-pohovky.sk nájdete kvalitné slovenské, poľské a nemecké akciové vešiakové steny. Poľské sú cenovo najdostupnejšie, nasledujú slovenské a nemecké sú najdrahšie.

Praktická predsieň by mala obsahovať vešiakovú skriňu, komodu, botník na topánky, zrkadlo a nástenný vešiakový panel. Samozrejme, ak máte vo svojej predsieni toľko miesta na všetky tieto prvky.

DOPRAVA ZDARMA!

Eshop www.sedacky-pohovky.sk - eshop s nábytkom aj na splátky.

Akciové vešiakové steny sú skladom


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

M2FiMWRiY