E-shop


»
Akciové rohové sedacie súpravy

Eshop s nábytkom www.sedacky-pohovky.sk má vo svojej širokej ponuke aj sedacie súpravy. Sedacie súpravy sú v ponuke rohové v tvare písmena L, v tvare písmena U, v zostavách 3+1+1 alebo 3+2+1. Sedacie súpravy sú v ponuke látkové alebo z ekokože, aj pravej kože.

Z našej ponuky do Vašej pozornosti vyberáme tieto akciové rohové sedacie súpravy v tvare písmena L.

Prvá akciová rohová sedačka je VIPER. Sedačka je v ponuke v troch farebných kombináciách - biela ekokoža + sivá látka, čierna ekokoža + sivá látka, hnedá ekokoža + hnedá látka. Spodná časť sedačky je čalúnená ekokožou. Látka na sedení u sedačky VIPER je kvalitná režná.

Sedačka patrí medzi rozmerovo menšie, vhodné do panelákových obývačiek alebo aj študentských izieb. K sedačke nie je v ponuke kreslo v tej istej farebnej kombinácii. Ak však potrebujete aj kreslo, určite si z našej ponuky polohovacích relaxačných kresiel nejaké z bielej, čiernej alebo hnedej ekokože vyberiete. Cena tejto rohovej sedačky je tiež priateľná, určite poteší Váš rodinný rozpočet.

Akciové rohové sedacie súpravy sú skladom,  dodacia lehota je 7 dní.


Sedačka VIPER má univerzálny pravý / ľavý roh, sami si prvým montovaním zvolíte požadovaný roh.

Sedačka VIPER je skladom, dodacia lehota je 7 dní.

Sedacia súprava má rozmery: 244x174 cm, hĺbka: 86 cm, výška: 81/70 cm.

Spacia plocha sedačky je po roztiahnutí: 131x211 cm.

Akciová rohová sedacia súprava VIPER v bielej ekokoži

 

V ponuke nájdete aj akciovú rohovú sedačku z pravej kože - sedačku REJAL. Moderná celokožená rohová sedačka je rozkladacia s úložným priestorom. Na obrázku pravý roh, možnosť objednať aj ľavý roh. Zadná časť sedačky REJAL je čalúnená látkou. Kožená sedačka REJAL je skladom v prevedení ako na obrázku koža Yak Sand M6903. 

Dodacia lehota na sedačku REJAL je 7dní. Rozmery sedačky šxvxh: 246x90x230 cm, výška sedenia: 46 cm, hĺbka sedenia: 61 cm, spacia plocha sedačky po roztiahnutí: 123x183 cm.

Akciová rohová sedacia súprava z pravej kože

Treťou rohovou sedačkou, ktorú vyberáme z našej ponuky do Vašej pozornosti je látková sedačka v tvare písmena L - EVAN. Táto rohová sedačka je vhodná na každodenné spanie, je v ponuke v dvoch farbách tej istej kvality látky - látka NEO hnedá alebo tyrkysová. Sedačka má univerzálny pravý / ľavý roh. Sami si prvým montovaním zvolíte požadovaný roh sedačky.


Sedacia súprava EVAN má odoberateľné operadlové vankúše. Takisto je skladom ako všetok akciový tovar z našej ponuky. Dodacia lehota je 7 dní. Rozmery sedačky EVAN: 230x134 cm, výška: 85 cm, spacia plocha sedačky po roztiahnutí: 129x202 cm.

Akciová rohová sedacia súprava vhodná na každodenné spanie

 

Akciová ponuka sedačiek skladom sa stále mení. V ponuke nájdete aj moderné sedačky napr. s LED osvetlením, ako aj klasické štýlové sedačky napr. s vysokým operadlom.

Eshop s nábytkom www.sedacky-pohovky.sk

Akciové rohové sedacie súpravy aj na splátky.


DOPRAVA ZDARMA!


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

NzMxZD