Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527

info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


»
POHOVKY NA SPLÁTKY

Rozkladacie pohovky s úložným priestorom z našej ponuky aj na splátky cez splátkovú spoločnosť QUATRO. Všetky rozťahovacie pohovky z našej ponuky aj na každodenné spanie sú s možnosťou nákupu na splátky cez Quatro. V našej ponuke máme pohovky rovné - ako 3-sedy, 3-sedačky, ako aj rohové. V ponuke máme aj rozťahovacie a rozkladacie kreslá.

Preklik na Quatro kalkulačku - kde si sami môžete zvoliť akontáciu a výšku splátok - http://eshop.quatro.sk/eshop?oid=I518&moc=0+.

Vyberte si akúkoľvek pohovku z našej ponuky a objednajte si ju v našom eshope vložením do nákupného košíka. V posledom kroku do "poznámky" vpíšte, že máte záujem o nákup na splátky cez QUATRO. Objednávku odošlite. Následne Vás budeme my telefonicky kontaktovať a vypíšeme po telefóne zmluvu na splátky. Ak Vám splátková spoločnosť zmluvu schváli, následne sa tovar objednáva a tovar Vám bude dodaní do 7-10 dní - ak je skladom.

Využite možnosť nákupu aj na splátky a nakupujte v našom internetovom obchode www.sedacky-pohovky.sk.

DOPRAVA ZDARMA PO CELOM SLOVENSKU!

POHOVKY NA SPLÁTKY

Vyberte si z našej širokej ponuky pohovku, ktorá sa Vám páči. V ponuke máme kvalitné, pohodlné, moderné, slovenské, nemecké, české aj poľské pohovky aj na každodenné spanie s úložným priestorom, pohovky do detských či študentských izieb.


YmNmMTg