E-shop


»
Provensálske obývačky

V ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk nájdete aj provensálsky vidiecky nábytok, ktorý si v súčasnosti získava čoraz viac priaznicov. Provensálsky nábytok je vhodný tak do bytov, ako aj do rodinných domov.

V ponuke máme sektorový nábytok vo vidieckom provensálskom štýle do obývačky, spálne, predsiene a aj jedálne.

Všetky provensálske obývačky z našej ponuky sú sektorové. Môžete si vybrať len tie, ktoré sa do Vášho interiéru zmestia alebo si vyberiete len tie, ktoré chcete. Základom provensálskej obývačky bývajú príborníky, komody, policové regále alebo kombinované skrine. V našej ponuke nájdete aj vidiecky nábytok do obývačky a jedálne na kolečkách, trendových kolieskach. V ponuke nájdete aj konferenčný stolík na koliečkach.

V ponuke máme lacnejšie akciové sektorové provensálske obývačky z laminovanej DTD, ale aj drahšie z masívneho dreva. Lacnejšie provensálske obývacie steny sú skladom, dodacia lehota je 1 týždeň. Obývačky v provensálskom štýle z masívu sú len na objednávku, dodacia lehota je 6 týždňov.

V súčasnosti nie je problém zariadiť aj jedáleň vo vidieckom farmárskom štýle. V ponuke sú aj rozkladacie jedálenske stoly a stoličky, ako aj lavice na sedenie.

Provensálsky sektorový nábytok do obývačky ponúka tieto prvky: komody, vitríny, príborníky, policové a kombinované regále, konferenčné stolíky, televízne stolíky, jedálenské stoly a stoličky, lavice na sedenie, toaletky, regále na víno, zrkadlá.

Pre inštiráciu Vám prikladáme niektoré sektorové provensálske obývačky z našej ponuky.

Sektorový nábytok MALIN do obývačky, jedálne a v našej ponuke nájdete aj predsieň MALIN

Provensálska obývačka MALIN

 

Provensálsky sektorový nábytok BYRON do obývačky a jedálne

 

 

Vidiecky provensálsky nábytok FINCA do obývačky a jedálne

Provensálsky nábytok býva väčšinou biely, ale výrobcovia už ponúkajú vidiecky nábytok v sivej alebo aj hnedej farbe. Je len na Vás, čo sa Vám páči a aký nábytok sa do Vášho interiéru hodí.

Eshop s nábytkom ponúka nielen sedačky a pohovky Laughing.

Provensálske obývačky - DOPRAVA ZDARMA!

Nábytok aj na splátky.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

ZTgyY2