E-shop


»
Dizajnové kreslá - ušiaky nielen do obývačky

V internetovom obchode sedacky-pohovky.sk nájdete aj relaxačné kreslá do Vašej obývačky. Kreslá sú v ponuke s polohovaním, masážnou či výhrevnou funkciou. V našej ponuke nájdete aj leňošky, lehátka do interiéru. Ak hľadáte kreslo pre oddych po práci, ako stvorené pre túto funkciu sú ušiaky.

Kreslo - ušiak je dostatočné vysoké a dizajnované pre čítanie, pozeranie televízie, štrikovanie, háčkovanie... Vysoké operadlo zabezpečuje dokonalý komfort pri akejkoľvek činnosti. A ak sa Vám podarí aj zažmúriť očko, hlavu skloníte naľavo alebo napravo, preto ten názov ušiak. Uši nedovolia Vašej hlave padnúť.

Častokrát sú kreslá - ušiaky v ponuke aj s podnožou, taburetkou pre vyloženie nôh. Dizajnové ušiaky majú aj nízke alebo aj vyššie podrúčky. Kreslo poskytuje pocit bezpečia.

Dizajnové ušiaky sú na vyšších nožičkách vo farbách buk, orech, biela, wenge. Nožičky sú farebne prispôsobené k poťahovej látke na kresle.

Kreslá sú v ponuke väčšinou v látke, jednofarebnej alebo vzorovanej. Naširšia ponuka je ušiakov s látkou s motívom patchwork, vintage, so vzorom zeleného lístia, kvetov, novín. Jednoducho vzorované dizajnové ušiaky sú "in".

V ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk nájdte aj takéto ušiaky

Dizajnové ušiaky na vysokých drevených nožičkách

Dizajnové ušiaky so vzorovanou poťahovou látkou

Čierno-biele dizajnové ušiaky do obývačky

Možno sa Vám takéto vzorované kreslá do interiéru jednoducho nehodia. Možno však budú dominantným prvkom Vašej obývačky, Vašeho oddychového kútika.

Dizajnové ušiaky sa hodia nielen do obývačky, spálne, predsiene, ale aj do zimných záhrad. Sú vhodné nielen do domácností ale aj do obchodov s akýmkoľvek tovarom.

Tovar je skladom - doprava po celom Slovensku zdarma.

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

NDAzZmZ