E-shop


»
Kvalitné slovenské manželské postele z ekokože mávame aj skladom

Manželské postele z ekokože patria medzi najpredávanejšie. Manželské postele z bielej ekokože s úložným priestorom patria medzi najpredávanejšie.

V ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk nájdete aj kvalitné slovenské manželské postele - čalúnené látkové, z ekokože alebo aj drevené masívne postele.

V ponuke nájdete tieto kvalitné slovenské manželské postele z ekokože: Mineta plus 2, Habana, Ingrida, Georgia. Ponuka sa stále mení. Všetky tieto postele sú v ponuke s kvalitnými výklopnými lamelovými roštami.

Biele kvalitné slovenské manželské postele z ekokože

Cena postelí je bez matracov. Manželské postele sú určené pre zdravotné ortopedické matrace. Do týchto manželských postelí sú určené 2 matrace. Nie je možné dať do týchto postelí jeden matrac vcelku.

Tieto manželské postele sa vyklápajú z boku. Z bočnej strany je prístup do veľkého úložného piestoru. Niektoré manželské postele sú na kovových nožičkách, iné majú len plastové klzáky.

Všetky menované manželské postele sú dizajnovo rozdielne. Spoločné majú: kvalitné výklopné lamelové rošty, veľký úložný priestor, vysokú výšku spacej plochy.

Tieto manželské postele sa vyrábajú v rozmere spacej plochy 160x200 cm alebo 180x200 cm.

Kvalitná slovenská manželská posteľ z ekokože na vysokých nožičkách

Manželské postele sa dodávajú v demontovanom stave, skladajú sa z troch balíkov - dvoch váľand a čela.

Čelá manželských postelí sú dizajnovo rozdielne, niektoré majú výrazne prešívané čelo, iné majú hladké bez prešívania alebo čelo s výraznými ozdobnými gombíkmi.

Kvalitné slovenské manželské postele z ekokože z našej ponuky majú komfortnú výšku spacej plochy. Práve preto nepatria medzi najlacnejšie. Výška podlaha -  horná hrana bočnice postele je cca 50 cm. Výšku spacej plochy môžete ovplyvniť aj zvolením matraca, ktorý si do postele zvolíte. Čím vyšší, tým vyššia spacia plocha.

Tieto kvalitné slovenské manželské postele z ekokože sú určené pre zdravotné matrace molitanové alebo pružinové. Je na Vás, čo viac preferujete.

V ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk nájdete aj lacnejšie akciové manželské postele s úložným priestorom.

Nábytok, sedačky, pohovky,  obývačky, spálne, predsiene, výklopné váľandy, manželské postele, rohové lavice, sektorový kancelársky nábytok, klubové kreslá, rozkladacie kreslá a taburetky, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá - aj na splátky.

DOPRAVA ZDARMA!


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Njk5M2U