Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527
info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


»
Sedacie súpravy, sedačky, pohovky, rozkladacie kreslá, klubové kreslá, stohovateľné stoličky - SKLADOM - rýchle dodanie do 3-5 dní

Internetový obchod, eshop so sedačkami - www.sedacky-pohovky.sk Vám vie dodať sedačky, pohovky aj vo väčších množstvách a v rovnakej farbe - ihneď - do 3-5 dní. Napríklad, ak zákazník potrebuje rýchlo zariadiť kancelárske, ubytovacie zariadenia, hotely, penzióny, chaty, reštauračné zariadenia, internáty.

Ak potrebujete vstupnú halu, či miestnosť Vašej firmy alebo spoločnosťi rýchlo zariadiť jedným typom sedačky ale vo vyššom počte - sme tu pre Vás. Sedačky, ktoré máme v našej ponuke sú skladom aj vo väčších množstvách a v rovnakej farbe.

Pohovky, rohové pohovky - látkové (hnedé, čierne, sivé, fialové, modré, zelené...), v ekokoži alebo v koženke, lacné akciové pohovky, pohovky na každodenné spanie, pružinové, molitanové 3-sedy Vám vieme takisto dodať vo veľkých množstvách zadarmo po celom Slovensku do 3-5 dní.

Rozkladacie kreslá na spanie, klubové kreslá do kancelárskych priestorov Vám takisto dodáme do 7 dní. Konferenčné stohovateľné stoličky ISO, plastové stohovateľné stoličky TOPI Vám takisto vieme veľmi rýchlo a zadarmo dodať.

Z našej ponuky si určite vyberiete tovar, ktorý je skladom (rýchle dodanie) a ktorý sa Vám bude aj páčiť Smile.

V našej ponuke nájdete aj váľandy, leňošky, relaxačné a polohovacie masážne kreslá, ktoré bývajú väčšinou skladom.

www.sedacky-pohovky.sk
0918 18 65 27
info@sedacky-pohovky.sk

 

 

MTM3N