Kategórie


DOPRAVA ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU

0918 186 527

info@sedacky-pohovky.sk

AJ NA SPLÁTKY


»
AKCIOVÝ ZÁHRADNÝ RATANOVÝ NÁBYTOK - SKLADOM - DOPRAVA ZDARMA

Záhradný ratanový nábytok nájdete aj v ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk 


Široká ponuka nábytku zahŕňa ratanové a kovové stohovateľné stoličky, závesné hojdacie kreslá vhodné do interiéru ako aj do exteriéru. Nechábajú ratanové sedacie súpravy, rohové sedačky s konferenčnými stolíkmi, záhradné jedálenské sety a kompletey, kovové ako aj plastové jedálenské stoličky a stoly. Nábytok je vhodný do exteriéru, na terasy do rodinných domov, ale aj na terasy reštaurácii, do zimných záhrad.Akciový ratanový a záhradný nábytok je skladom.

Jedálenské záhradné sety a komplety sú v ponuke v rôznych zostavách, s jedálenských stolom okrúhlym, štvorcovým alebo obdĺžnikovitým. 

Akciové jedálenské sety do zimných záhrad, na terasy sú v ponuke v rôznych farebných prevedeniach technoratanu.

Akciové záhradné ratanové rohové sedacie súpravy majú v cene aj konferenčný stolík v tom istom farebnom prevedení, aby všetko spolu dokonale ladilo. 

Niektoré sedacie súpravy majú epedá, čalúnenie na sedačke vo vodeodolných poťahových látkach. Záleží vždy od typu sedacej súpravy.

Sedacie súpravy sú v ponuke v rôznych farbách technoratanu, vyberie si každý. Sedacie súpravy sú v ponuke rozmerovo menšie, ale aj väčšie.

Moderná akciová ratanová rohová sedacia súprava na terasy


V ponuke eshopu www.sedacky-pohovky.sk nechýbajú ani závesné ratanové kreslá vhodné do interiéru, ako  aj do exteriéru. Dokonale zapadnú na každú terasu, či do záhrad alebo altánkov.

V  ponuke sú v rôznych farebných prevedeniach ratanu a v rôznych farebných prevedeniach čalúnenia. V ponuke je viac druhov závesných ratanových kresiel, lacnejších - jednoduchších, ako aj drahších - mohutnejších.

Sú vhodné aj ako dary našim blízkym k narodeninám, meninám, či iným oslavám odohrávajúcim sa v záhradách.
Ratanové kreslá sú vhodné aj do reštaurácii, na terasy cukrárne, či čokoládovne.

Závesné ratanové kreslo NOELA skladom AKCIA

Zaujímavé, oku lahodiace je aj záhradné hojdacie kreslo. Kreslo poskytuje priestor pre dokonalý relax nielen po práci. Zapadne do každej záhrady. Je vyrobené z kombinácii materiálov oceľ + látka.

Záhradné kreslo je skladom.


Záhradné hojdacie kreslo SPAVIN


DOPRAVA OD ESHOPU ZADARMO PO CELOM SLOVENSKU


Kompletnú ponuku akciového ratanového nábytku, ktorý je skladom nájdete tu: https://www.sedacky-pohovky.sk/ZAHRADNY-RATANOVY-NABYTOK-c56_0_1.htm

 

Dodacia lehota je 7-10 dní.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

NWViNm