E-shop


Úvod » Spálne » Spálňa Royal

Spálňa ROYAL

Spálňa ROYAL, sektorový nábytok do spálne v provensálskom štýle. V ponuke je akciový spálňový komplet, ale jednotlivé prvky je možné zakúpiť aj jednotlivo. Nábytok  je v ponuke v prevedení biela sosna nordická + divoký dub. Materiál nábytku ROYAL - korpus laminovaná DTD + ozdobné lišty, úchytky sú kovové. Sektorový nábytok vo vidieckom štýle je skladom, dodacia lehota je 1 týždeň. Provensálska spálňa je dodávaná v demonte. DOPRAVA ZDARMA!


 

naša cena 789,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 159,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 128,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 394,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 179,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 257,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 249,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 228,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 64,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 95,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 267,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA

Spálňa ROYAL je sektorový nábytok do spálne vo vidieckom provensálskom štýle. V ponuke je akciový spálňový komplet, ale jednotlivé prvky sektoru ROYAL je možné zakúpiť aj samostatne. V ponuke provensálskeho nábytku ROYAL do spálne sú tieto prvky: manželská posteľ s rozmerom spacej plochy 160x200 cm, 3-dverová šatníková skriňa so zrkadlom, nočný stolík a rôzne komody. Cena manželskej postele je s roštom, bez matraca. Manželská posteľ ROYAL nemá úložný priestor. Sektor má vo svojej ponuke množstvo prvkov, vhodných aj do jedálne alebo obývačky. Nábytok ROYAL je v ponuke v prevedení biela sosna nordická + divoký dub. Toto farebné prevedenie ladí so štýlom provence. Materiál nábytku ROYAL je laminovaná DTD, lišty sú ozdobné. Sektor ROYAL má kovové úchytky. Sektorový nábytok ROYAL vo vidieckom štýle je skladom, dodacia lehota je 1 týždeň. Provensálska spálňa ROYAL je dodávaná v demonte. V ponuke eshopu nájdete moderné a kvalitné spálne, lacné akciové spálňové zostavy a komplety, ako aj sektorový nábytok do spálne. Nechábajú ani kožené a koženkové manželské postele, šatníkové skrine s posuvnými alebo otváracími dverami, komody a nočné stolíky do spálne.

Eshop www.sedacky-pohovky.sk - nábytok, sedacie súpravy, pohovky, obývacie steny, komody, vitríny, konferenčné a televízne stolíky aj s LED osvetlením, spálne, manželské postele, šatníkové skrine, nočné stolíky, vešiakové steny, botníky, rohové lavice do kuchyne, relaxačné polohovateľné kreslá, leňošky, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, akciové jedálenské sety, záhradný ratanový nábytok, sedacie vaky, hojdacie a závesné kreslá, toaletné stolíky, detské a študentské izby, výklopné váľandy, sektorový kancelársky nábytok, akciové kancelárske zostavy, klubové kreslá, kancelárske otočné kreslá, stohovateľné stoličky Iso. Nábytok aj vo vidieckom provensálskom štýle aj z masívneho dreva. Moderný a kvalitný nábytok, ako aj lacný akciový, ktorý je skladom.

ZmZmNz