E-shop


Úvod » Vešiakové steny - predsiene » Vešiakové skrine

Vešiakové skrine

V ponuke eshopu nájdete širokú ponuku nábytku do predsiene. Nechýbajú moderné predsiene, kvalitné vešiakové steny, lacné akciové predsieňové zostavy, ako aj sektorový nábytok do predsiene v rôznych farebných prevedeniach aj od slovenských výrobcov. Moderné biele lesklé šatníkové vešiakové skrine do predsiene, aj rohové predsieňové skrine v dekoroch dreva, botníky, vešiakové panely, skrinky, komody, zrkadlá - aj skladom. DOPRAVA ZDARMA!

Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

naša cena 236,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 185,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 615,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 429,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 159,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 199,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 95,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 237,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 131,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 197,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


NOVINKA
DOPRAVA ZDARMA


NOVINKA
DOPRAVA ZDARMA

Predsieň je neodmysliteľnou súčasťou každého domu, či bytu. Mala by byť reprezentatívna, je to prvé, čo uvidí naša návšteva. Predsieň by mala ponúkať dostatok úložného priestoru. V ponuke eshopu nájdete lacné akciové predsieňové zostavy, moderné vešiakové steny, kvalitné predsiene od rôznych výrobcov. Najpredávanejšie sú predsiene v prevedení biely lesklý lak, biela matná, či predsiene v provensálskom vidieckom štýle aj z masívneho dreva. Moderné je aj farebné prevedenie dekor betón, šedá, či sivá farba.

Akciové vešiakové steny väčšinou obsahujú tieto elementy: komoda -  botník na topánky, šatníková skriňa,  nástenný vešiakový panel, zrkadlo. Šatníkové skrine v predsieni majú hĺbku okolo 40 cm. V takýchto predsieňových vešiakových šatníkových skriniach býva výsuvný vešiak. Niektoré vešiakové skrine do predsiene majú dvere so zrkadlom.

Eshop www.sedacky-pohovky.sk ponúka aj sektorový nábytok do predsiene. U tohto nábytku si môžete vybrať len tie prvky, ktoré potrebujete a ktoré sa Vám do predsiene zmestia.  Sektorový predsieňový nábytok ponúka komody, skrinky, botníky na topánky, vešiakové skrine, závesné vešiakové panely a zrkadlá. 

Lacné akciové predsiene, moderné a kvalitné predsieňové zostavy a vešiakové steny sú aj skladom. Eshop s nábytkom aj na splátky.

NDY4OTIw