E-shop


Úvod » Spálne » Spálňa Lynatet

Spálňa Lynatet

Spálňa LYNATET - kvalitná a moderná biela lesklá spálňa LYNATET nemeckého dizajnu s elegantnými prvkami v hnedej farbe. Sektorový nábytok do spálne je v ponuke v prevedení biela + dub sonoma truflový. Akciový nábytok LYNATET má moderné zaoblené hrany, predné plochy sú vyrobené z MDF bielej farby - extra vysoký lesk HG, materiál LDTD odolná voči poškrabaniu, vlhkosti a vysokej teplote.  Skladom - dodanie 7-10 dní. DOPRAVA ZDARMA!


 

naša cena 1 399,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 736,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 548,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 85,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 89,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 225,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 277,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

naša cena 299,00 €

skladom


 

naša cena 319,00 €

skladom
DOPRAVA ZDARMA

Sektor LYNATET ponúka prvky do spálne, obývačky a aj predsiene. Prvky je možné navzájom kombinovať. Sektor LYNATET ponúka komody, vitríny, konferenčné a televízne stolíky, písací stôl, manželské postele, šatníkové skrine, nočné stolíky, botníky, závesné vešiakové panely, predsieňovú skriňu, zrkadlo. Spálňa LYNATET ponúka manželské postele s týmito spacími plochami: 140x200 cm, 160x200 cm a 180x200 cm. Spálňa LYNATET má vo svojej ponuke dva typy šatníkovej skrine, obidve sú so zrkadlom. Jedna šatníková skriňa je 3-dverová, druhá je 4-dverová. Šatníkové skrine sú kombinované, obsahujú policovú časť a časť na vešanie.

Nábytok LYNATET - nábytok nemeckého dizajnu s elegantnými prvkami v hnedej farbe. Sektorový nábytok je v ponuke v prevedení biela + dub sonoma truflový. Nábytok LYNATET má moderné zaoblené hrany, predné plochy sú vyrobené z MDF bielej farby - extra vysoký lesk HG. Materiál nábytku LYNATET je laminovaná DTD odolná voči poškrabaniu, vlhkosti a vysokej teplote. Akciová spálňa, obývačka a aj predsieň sú skladom. 

NGE3NDY